khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۰۵ تير ۱۳۹۸ - 2019 June 26
بزرگ‌ترین مجتمع سینمایی در چهارباغ اصفهان ساخته می‌شود
با تعامل حوزه هنری و شهرداری اصفهان
موسسه بهمن سبز حوزه هنری با تعامل شهرداری اصفهان، بزرگ‌ترین مجتمع تفریحی تجاری اصفهان را در خیابان چهارباغ در محل سینما همایون سابق احداث می‌کند.
آغاز به کار نخستین جشنواره کتاب کودک و نوجوان کاشان
نخستین جشنواره ادبیات کودک و نوجوان کاشان که با حضور 50 نویسنده، شاعر و تصویرگر ادبیات کودک همراه بود، با حضور وزیر ارشاد نخستین روز خود را به اتمام رساند.
مرگ و زندگی در جنگ مهم است
محمدعلی باشه آهنگر:
او را بیشتر با فیلم های جنگی می شناسند اما اکنون برای کارگاه «انتقال تجربه» در پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت به اصفهان آمده است، درست در زمانی که فیلم بلند سینمایی «سرو زیرآب» از این کارگردان در سینماهای حوزه هنری اصفهان اکران است.
آثار سید مسعود شجاعی طباطبایی به اصفهان می آید
سید مسعود شجاعی طباطبایی با آثار کاریکاتور خود در قالب نمایشگاه کاریکاتور «دونالد سلمان» به اصفهان می آید.
نمایش فیلم های مستند با موضوع خيالي سازي و قلمكار
در پی برگزاری نمایشگاه خیال سازی در قلمکار که در موزه گرمابه علیقلی آقا به نمایش در آمده است، سه فیلم « سرو»، «پرده» و «صورت خوانی» با این موضوع در سالن سوره حوزه هنری اصفهان به نمایش در می آیند.
وجود تماشاخانه ماه در اصفهان غنیمت است
همه آن انتظاری که از برنده بخش نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی و بازیگری بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان می‌رود، این روزها روی صحنه تماشاخانه ماه برآورده می‌شود.
«هیچکس رو محکم بغل نکن» در تماشاخانه ماه
خانه تئاتر حوزه هنری استان اصفهان نمایش «هیچکس رو محکم بغل نکن» را به کارگردانی محمد جواد سجادی از روز جمعه دوم آذرماه در تماشاخانه ماه به روی صحنه برد.
برگزاری کارگاه انتقال تجربه باشه‌آهنگر در اصفهان
محمدعلی باشه‌آهنگر کارگردان فیلم «سرو زیر آب» همزمان با برگزاری جشنواره فیلم مقاومت در شهر اصفهان کارگاه انتقال تجربه برگزار می‌کند.
شیرشاه انیمیشنی اقتباسی از هملت
انیمیشن و یا اصطلاحا همان کارتون خودمان همیشه برای تمامی گروه های سنی جذاب بوده است و کشش ویژه ای را درکودکان و بزرگسالان به دلیل زنده کردن خاطرات کودکی ایجاد می کند، این بار حوزه هنری اصفهان به برای نقد و بررسی به سراغ نمایش انیمیشنی جذاب و خاطره انگیز و اقتباسی از هملت رفته بود.
برگزاری نشست موسیقی کودک و نقش مربیان و خانواده
خانه موسیقی حوزه هنری استان اصفهان در ادامه سلسله نشست های ماهانه موسیقی، این هفته چهارمین نشست بررسی آموزش موسیقی کودکان را با حضور علاقه مندان هنر موسیقی برگزار می کند.
صفحه  از ۶
فیلم
فروش (تومان)
متری شیش و نیم
۲۴,۲۳۴,۱۸۷,۰۰۰
رحمان ۱۴۰۰
۲۲,۵۴۲,۲۱۸,۰۰۰
چهار انگشت
۱۰,۱۶۱,۹۷۶,۰۰۰
تگزاس 2
۹,۰۱۴,۳۲۹,۰۰۰
زندانی‌ها
۴,۴۰۹,۴۵۳,۰۰۰
ژن خوک
۳,۰۵۲,۷۱۶,۰۰۰
پیشونی سفید 3
۲,۸۷۰,۵۱۶,۰۰۰
غلامرضا تختی
۱,۸۲۵,۳۵۶,۰۰۰
سامورایی در برلین
۴۶۷,۲۶۹,۰۰۰
نبات
۱۰۹,۴۳۴,۰۰۰
خانه دیگری
۱۸,۴۲۴,۰۰۰
به دنیا آمدن
۱۷,۵۱۸,۰۰۰
وکیل مدافع
۶,۹۸۹,۰۰۰
تولدت مبارک
۳,۱۵۴,۰۰۰