khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 16
کد خبر: ۶۷۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
نمایشگاه «هویت چهل‌تکه» تازه ترین آثار الهام عظیمی با تکنیک رنگ های خشک شده است که عصر جمعه 24 خرداد در گالری مژده به تماشا در می آید.
«هویت چهل‌تکه» در گالری مژده به تماشا گذاشته می شود
به گزارش صبا، «هویت چهل تکه» عنوان نمایشگاهی از آثار الهام عظیمی است که این آثار با تکنیک رنگ های خشک شده کار شده و روز جمعه 24 خردادماه در گالری شیرین روی دیوار می رود.

استفاده هنرمند از رنگ‌های خشکیده پالت و نیز تعریف خاص هنرمند از هویت انسان معاصر دو رویکرد حایز اهمیت در این نمایشگاه است.

الهام عظیمی درباره تکنیک خاص آثارش بیان کرد: وقتی رنگ اکرلیک روی پالت نقاشی خشک می‌شود، به غلظت و شفافیتی دست می یابد و طیف رنگی جذاب را شکل می دهد که بسیار چشمگیر است. بنابراین همواره به این مساله فکر می‌کردم که از این رنگ‌های خشک شده پالت به عنوان یک متریال استفاده کنم، متریالی که در نگاه مخاطب آشناست اما آشنازدایی می کند. اتفاقا این تکنیک من با تشویق بسیار استادان روبرو شده است.

این هنرمند در عین حال تاکید دارد فضای مجازی و گستردگی ارتباطات در دنیای امروزی سبب شده که هر فرد، یک جمعیت را در درون خود حمل کند و در لحظه با تمام دنیا در ارتباط باشد.

نمایشگاه «هویت چهل‌تکه» الهام عظیمی با ارائه حدود 30 تابلو عصر جمعه 24 خردادماه از ساعت 16 تا 20 در  گالری مژده واقع در سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، کوچه هجدهم شرقی، پلاک 27 افتتاح می‌شود و تا 31 خردادماه ادامه خواهد داشت.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: