khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 16
کد خبر: ۶۷۷۱۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
نمایش «برفک» به نویسندگی و کارگردانی جواد عاطفه، با بازی عاطفه پاکبازنیا در شیراز روی صحنه خواهد رفت.
«برفک» به شیراز رسید
به گزارش صبا، نمایش «برفک» به نویسندگی و کارگردانی جواد عاطفه، با بازی عاطفه پاکبازنیا که دی و بهمن سال گذشته در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت، در آپریل و می گذشته هم در سوئد بر صحنه بود.

جواد عاطفه این نمایش را در ادامه‌ی اجراهای داخلی و خارجی خود، این‌بار در شیراز به صحنه می‌برد. «برفک» نمایشی است درباره زن، مهاجرت و تنهایی؛ این نمایش هم در ادامه کار‌های پیشین جواد عاطفه درباره زن و مساله زنان است.

«برفک» نمایش تصویری است از هزاران انسانی که در سراسر جهان به مهاجرت قانونی و غیرقانونی، برای رسیدن به شرایط و مکان زندگی بهتر فکر می‌کنند و از سویی دیگر قوانینی که در دنیا برای این مسأله وضع می‌شود. زنی تنها، در آستانه چهل سالگی به دنبال اینکه در جایی که ساکن است برایش اتفاقی رخ نداده به فکر مهاجرت می‌افتد و به فکر جهانی بهتر و برتر است و درگیر مساله و پدیده مهاجرت!

این نمایش با بازی عاطفه پاکبازنیا، طراحی صدا‌ی سهند بهادری، طراحی نور روزبه حسینی و طراحی پوستر مهدی فاتحی در ۲۲، ۲۳ و ۲۴ خردادماه ۱۳۹۸، ساعت ۲۱ در «عمارت پیرسوک» شیراز بر صحنه خواهد رفت.

کمپانی ATEPHO THEATRE COMPANY به دنبال اجرای «برفک» در شهر‌ها و کشورهای دیگر، برنامه جدید اجرا‌های این نمایش را به‌زودی اعلام خواهد کرد.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: