khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 16
کد خبر: ۶۷۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
ستاره سینما نقره داغ می شود
گریس هایتاور همسر سابق رابرت دنیرو، ثروت ستاره «راننده تاکسی» را 500 میلیون دلار برآورد کرده و خواهان نیمی از آن است.

رابرت دنیرو نقره داغ می شود؟/ ستاره «راننده تاکسی» در آستانه از دست دادن 250 میلیون دلاربه گزارش صبا به نقل از دیلی‌کالر، رابرت دنیرو و همسر سابقش گریس هایتاور روز پنجشنبه 6 ژوئن برای بررسی مفاد تعهد ازدواجشان در سال 2004 در دادگاه حاضر شدند.

رابرت دنیرو  75 ساله و وکیلش در دادگاه اصرار داشتند که هایتاور تنها در دریافت یک ملک 6 میلیون دلاری، 500 هزار دلار نقد و سالانه یک میلیون دلار نفقه محق است. با این حال وکلای هایتاور بر این باورند که هایتاور حق دریافت تمام این تعهدات به اضافه نیمی از ثروت دنیرو پس از فیلم «ملاقات با فوکرها» که مربوط به بعد از ازدواج آنها در سال 2004 می شود را داراست. این میزان رقم درخواستی شامل دریافتی های دنیرو از فیلم ها و سرمایه گذاری هایش در طی این 15 سال است.

دنیرو و هایتاور نخستین بار سال 1997 با هم ازدواج کردند، این دو پس از آن در سال 1999 از یکدیگر طلاق گرفتند. ستاره «گاو خشمگین» و هایتاور دوباره در سال 2004 با هم ازدواج کردند. 

درگیری این دو در دادگاه سر کلمات قید شده در تعهد نامه ازدواج مجددشان است.

آلن منتل وکیل هایتاور درباره این مساله چنین می گوید: دنیرو از سال 2004 (سال ازدواج مجدد دنیرو و هایتاور) با حضور در 38 فیلم و شرکت در 35 کسب و کار 300 میلیون دلار بدست آورده است و مجموع درآمدش بیش از 500 میلیون دلار است. 

نوامبر سال گذشته میلادی رابرت دنیرو از همسرش جدا شد.

محمدامین شکاری

ارسال به دوستان
برچسب ها: رابرت دنیرو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: