khabargozarisaba.ir
پنجشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 23
کد خبر: ۶۶۹۹۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
نمایشگاهی از آثار بزرگان هنر شامل محمد احصایی، ناصر تقوایی، هانیبال الخاص، کامبیز درمبخش و... 27 اردیبهشت در آرت تایم گالری برپا می‌شود.
برپایی نمایشگاهی از آثار بزرگان در آرت تایم گالریبه گزارش صبا، نمایشگاه هنرهای تجسمی و عکس بزرگان هنر ایران، جمعه 27 اردیبهشت افتتاح می‌شود و تا چهارشنبه 1 خرداد ادامه خواهد یافت.

در این نمایشگاه مجموعه‌ای از عکس‌های ناصر تقوایی فیلمساز، عکاس و نویسندهٔ ایرانی  و از پیشگامان «موج نوی سینمای ایران» و همچنین آثاری از سیدمحمد احصایی از پایه‌گذاران نقاشی خط در دورهٔ معاصر ایران، کامبیز درمبخش طراح، کاریکاتوریست، گرافیست و دارنده نشان عالی «هنر برای صلح»، آثار کلاژ پرویز نقیبیان هنرمند پیشکسوت، هانیبال الخاص آغازگر طراحی فیگوراتیو در نقاشی نوگرا، ایرج شافعی هنرمند بنام و همچنین آثار نقاشی عبدی اسبقی، ناصر اویسی، محسن موسوی، بنفشه رحیمی، مهدی موحدی و نسرین تقوی به نمایش گذاشته می‌شود.

آرت تایم گالری با گردآوری آثار جمعي از هنرمندان معاصر به اميد ساختن پلی از ديدگاه ديروز و امروز تا فردايی درخشان در عرصه هنر ايرانی، این نمایشگاه را برپا می کند.

نمایشگاه گروهی این هنرمندان روز جمعه 27 اردیبهشت از ساعت 16 در آرت تایم گالری به نشانی زعفرانیه، خیابان آصف، کوچه پرویز وهابی، پلاک ۱۴ افتتاح خواهد شد و تا چهارشنبه 1 خرداد ادامه خواهد یافت.

این گالری پنجشنبه‌ها تعطیل است و ساعت بازدید ۱۱ تا ۱۸ خواهد بود.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: