khabargozarisaba.ir
پنجشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 23
کد خبر: ۶۶۹۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
در هشتمین شب از «هزارداستان»؛
در هشتمین شب از شب‌ های «هزارداستان»، ارشا اقدسی میزبان سه مرد با سه روایت متفاوت می شود.
ارشا اقدسی به استقبال سه داستان متفاوت در یک روز می رود/ یدک‌کش فاجعه از آسمان تا زمینبه گزارش صبا به نقل از روابط عمومی پروژه، در هشتمین قسمت از فصل پنجم برنامه گفتگومحور «هزارداستان»، ارشا اقدسی بازیگر و بدل‌کار سینما و تلویزیون میزبان سه مرد است که روایت‌ هایشان از سبک زندگی خاصی خبر می‌دهد.

در یکی از این روایت‌ها مرد جوانی از الگوی زندگی خود یعنی پدرش که خلبان است و در این کار یکی از بهترین‌هاست می‌گوید. او از کودکی کفش پدر را واکس می‌زده، دستمال‌ گردنش را می‌شسته و اتو می‌کرده و لباس‌های پدر را می‌پوشیده و... اما دست روزگار او را هل می‌دهد به سمت زمین‌شناسی. اینکه بین خلبانی و زمین‌شناسی توانسته ارتباطی برقرار کند، روایتی است که در هشتمین شب هزارداستان به آن پرداخته می شود.

دیگر روایت شب هشتم «هزارداستان» روایت پزشک جوان آفرود بازی است  که وسط حوادث کشور پیدایش می‌شود، او که با ماشین پاترولش وسط گل‌ و لای سواری، کوه و دشت و جاده نوردی است، خبردار می‌شود باید خودش را به شهری برساند که مردم به تجهیزات او نیاز دارند، ماجرای حضور او در آن شهر داستان دوم این قسمت است.

داستان سوم، روایت مردی است که بعد از خدمت سربازی در نا امیدی و دل‌ زدگی از زندگی به سر می‌برده، پدرش از او رقمی را قرض می‌گیرد و کاری را انجام می‌دهد که زندگی او شکل متفاوتی به خود می‌گیرد.

ارشا اقدسی بدلکار سینما و‌ تلویزیون به‌ عنوان میزبان، داستان این سه مهمان را به یک روز خاص برده که همان روز هر سه در یک شهر حضور دارند و این سه مرد داستان‌ هایشان از حضور در آن شهر را بازگو می‌کنند.

هشتمین قسمت از فصل پنجم مجموعه «هزارداستان» ساعت 19 از شبکه نسیم پخش شده و تکرار آن ساعت 3 بامداد و 13 ظهر روز بعد است. تهیه‌کننده این مجموعه جواد فرحانی است و کارگردانی آن را مریم نوابی نژاد به عهده دارد.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: