khabargozarisaba.ir
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
کد خبر: ۶۵۵۲۰
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
ستاره هالیوودی فاش کرد؛
جولیان مور در یک برنامه تلویزیونی فاش کرده است که او در سال 2015 به دلیل اصرار بر استفاده از دماغ مصنوعی از پروژه سینمایی موفق «هرگز می‌تونی مرا ببخشی؟» اخراج شده است.

اخراج از پروژه سینمایی به خاطر یک دماغ مصنوعی!به گزارش صبا به نقل از مووی‌وب، جولیان مور ستاره قدیمی هالیوود فاش کرده است که او به صورت داوطلبانه از پروژه «هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟» بیرون نیامده بلکه اخراج شده است!

جولیان مور به تازگی در مصاحبه با یک شوی شبانه تلویزیونی گفته است که او در ابتدا مسئولیت نقش اول فیلم «هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟» را برعهده داشته است، اما درست چند روز قبل از آغاز فیلمبرداری از سوی نیکول هولوفسنر فیلمنامه ‌نویس و کارگردان وقت پروژه اخراج شده است. چیزی که توجه سینمادوستان را جلب کرده دلیل این اخراج بوده است که بنا به گفته مور به دلیل اصرار او مبنی بر استفاده از بینی پروتزی بوده است!

«هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟» یک درام کمدی است که زندگی لی ایزریل را به تصویر می‌کشد؛ نویسنده‌ای که عمده شهرتش را به خاطر جعل‌های ادبی به دست آورد. او بعدها یک زندگینامه اعتراف‌گونه با نام «هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟» نوشت که دستمایه ساخت این فیلم قرار گرفت. حال مشخص شده است که جولیان مور برای بازی در نقش لی ایزریل اصرار به استفاده از بینی پروتزی داشته است، چراکه این شخصیت در زندگی حقیقی خود دماغ بزرگی داشته است، اما کارگردان وقت یعنی نیکول هولوفسنر بر این عقیده بوده است که بینی مصنوعی حواس مخاطبان را پرت خواهد کرد؛ اختلاف نظری که در نهایت به یک بینش مشترک نرسید و به اخراج جولیان مور از این پروژه می‌انجامد.

«هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟» در نهایت با کارگردانی ماریل هلر جلوی دوربین رفت و نقش اول فیلم یعنی کاراکتر لی ایزریل نیز به ملیسا مک‌کارتی رسید؛ نقشی که مک‌کارتی در آن خوش درخشید و نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن اسکار سال 2019 را نیز برای او به ارمغان آورد.

جولیان مور در مصاحبه خود اینطور ادامه داده که این دومین بار در زندگیش بوده که از شغل خود اخراج شده است؛ بار اول به 15 سالگی او بازمی‌گردد، زمانی که او از جایگاه فروش ماست اخراج شده است.

اعترافات جولیان مور مبنی بر از دست دادن یک پروژه سینمایی موفق برای یک بینی مصنوعی، واکنش‌های زیادی در دنیای مجازی برانگیخته است.

اشکان مزیدی

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: