khabargozarisaba.ir
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
کد خبر: ۶۴۴۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
کمپانی فیلمزبوتیک روایت زن 23 ساله روی صندلی چرخدار را که در بخش پانورامای جشنواره فیلم برلین به نمایش درآمده بود، خریداری کرد.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، کمپانی فیلمزبوتیک که در شهر برلین مستقر است حقوق جهانی فیلم «37 ثانیه» نخستین فیلم هیکاری کارگردان زن ژاپنی را که اولین بار در روزهای گذشته در بخش پانورامای جشنواره فیلم برلین به نمایش درآمده بود، خریداری کرد.

«37 ثانیه» با محوریت یک زن 23 ساله به نام یوماست که روی صندلی چرخدار می نشیند. یوما که در یک استودیوی مانگا کار می کند با توجه به گفته های ناشرش به توانایی های خود در کشیدن گونه ای از نقاشی شک می کند. بدین ترتیب او تصمیم می گیرد به سفری برای کشف خود برود. یوما در این سفر به دنبال کسب تجربه هایی است که تاکنون درک نکرده است.

فیلمزبوتیک در بیانیه ای در تشریح فیلم چنین می گوید: «37 ثانیه» یکی از اصیل ترین و متاثرکننده ترین فیلم هایی است که ما دیده ایم. فیلم کارگردانیِ نیرومند، اصیل و رضایت بخشی دارد. «37 ثانیه» تاثیر احساسی شگرفی بر مخاطب دارد این تاثیر بگونه ایست که در 20 دقیقه پایانی فیلم در نمایش نخستش در برلین همه تماشاگران را به گریه انداخته بود. پخش کننده های بین المللی برای فیلم سر و دست خواهند شکست.

فیلم «37 ثانیه» توسط شین یاماگوچی و هیکاری تهیه شده است.

محمدامین شکاری

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: