khabargozarisaba.ir
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 20
کد خبر: ۶۴۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
«نشست ماهانه هنرمندان موسیقی» روز شنبه 27 بهمن ساعت 18 با حضور هنرمندان و علاقه مندان هنر موسیقی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
«نشست ماهانه هنرمندان موسیقی» برگزار می شودبه گزارش صبا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، در «نشست ماهانه هنرمندان موسیقی» رضا سجودی از گروه شهنوا با همراهی عظیم شمیسا(کمانچه)، سینا شیرین ور(تار)، مسعود جلولی( تنبک) با سرپرستی سینا کریمی و همراهی او با ساز سنتور به آوازخوانی می پردازد.

اجرای آواز ازساخته های استاد فرامرز پایور با همراهی سنتور و کمانچه ، سنتور و تنبک، تار، اجرای قطعات آوازی با حضور گروه موسیقی سیحون با سرپرستی و اجرای محمودعبدالملکی و همراهی مرتضی صادق زاده (تنبک) و مصطفی روستانی (کمانچه) اجرای گروه موسیقی سنتی ارسباران با سرپرستی اسماعیل صفری و گروه نوازندگان گلاره طاهریان وسمیه زیبایی(سنتور)، رضا زیبایی و علیرضا غلامیان(تار)، هادی احمدی(بم تار)، رضا فرزان پور(کمانچه)، سینا فرهمندی( تنبک)، حامد زهره وند و مصطفی رهنورد آواز بخش دیگر این نشست است.

گروه نوازی و تکنوازی ساخته هایی از استاد مشکاتیان، استاد محمدرضا لطفی و درویش خان و نیز دونوازی سنتور و تنبک از هنرجویان ارسباران ادامه برنامه های نشست موسیقی بهمن ماه است.

معرفی آلبوم ها و تازه های نشر موسیقی بخش های دیگر نشست ماهانه هنرمندان موسیقی است.


ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: