khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 24
کد خبر: ۶۴۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
ده‌ها شبکه رادیویی و تلویزیونی راهپیمایی 22 بهمن را پوشش می دهند.
پخش زنده اختتامیه جشنواره ملی فیلم فجر از شبکه نمایشبه گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و برای راهپیمایی 22 بهمن سال 97، در تهران ۸ دستگاه واحد سیار، ۸ دستگاه اس ان اجی، ۴ دستگاه هلی‌شات و در مجموع ۶۰ دستگاه دوربین برای پوشش تصویری این حضور در طول مسیر راهپیمایی تهران پیش بینی شده است.

میدان انقلاب، بزرگراه آیت الله سعیدی و محمدعلی جناح از نقاطی است که دوربین‌ها و واحدهای سیار  مرکز تولید و فنی سیما در آن مستقر می‌شوند و شبکه‌های سراسری رسانه ملی نیز به تفکیک در نقاط، شبکه یک در میدان آزادی، شبکه دو در چهارراه یادگار و آزادی، شبکه در دانشگاه صنعتی شریف، شبکه پنج در تقاطع یادگار آزادی نبش آتش نشانی و شبکه قرآن و معارف در تقاطع نواب آزادی استقرار می‌یابند.

شبکه خبر نیز در نقاطی از جمله میدان آزادی- خیابان محمدعلی جناح و جمالزاده- خیابان انقلاب، تقاطع استاد معین و آزادی- رودکی به اطلاع‌رسانی از این رویداد بزرگ می‌پردازد. خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما نیز در مسیر راهپیمایی حضور دارند.

واحدهای سیار شبکه‌های رادیویی نیز به شرح زیر مستقر هستند:

رادیو جوان نبش شهرداری منطقه 10 در خیابان آزادی، رادیو تهران جنب دانشگاه شریف، رادیو سلامت نبش مسجد امام حسن  (ع) واقع در خیابان آزادی، رادیو انقلاب در میدان آزادی جنب ایران فیلم، رادیو قرآن در تقاطع نواب و رادیو ایران نیز در جایگاه اصلی واقع در میدان آزادی مستقر می‌شوند.

شبکه‌های استانی نیز گزارش حضور مردم استان‌ها را مخابره خواهند کرد.


ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: