khabargozarisaba.ir
پنجشنبه ۰۶ تير ۱۳۹۸ - 2019 June 27
کد خبر: ۶۳۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
«اینجا زندگی» یکی از مستندهای مجموعه «غوغای بی هیاهو» ی شبکه دو سیما به جشنواره مستند LIDF لندن راه یافت.
به گزارش «صبا»، در يازدهمين سال برگزاري جشنواره مستند لندن؛ فيلم مستند «اينجا زندگي» (از مجموعه مستند غوغاى بى هياهو ) به تهيه كنندگي مهدي بابايي و كارگردانى حسين فاطميان به این جشنواره راه یافت.

اولین دوره جشنواره مستند بین المللی LIDF در سال 2007 در موزه بریتانیا برگزار شد. این جشنواره قدیمی ترین و بزرگترین جشنواره مستند لندن است و یک تصویر بی نظیر از جهان معاصر در سراسر جهان ارائه می دهد.

این جشنواره علاوه بر معرفی و نمایش اثار کارگردانان بزرگ جهان، بهترین استعدادهای در حال ظهور را از سراسر جهان ارائه می دهد.

مجموعه مستند «غوغای بی هیاهو» عنوان یکی از برنامه های شبکه دو سیماست که با رویکرد پرداختن به امر آموزش و پرورش در مناطق مختلف کشور تهیه شد.

این سری مستند  با تکیه بر روایاتی ساده و پر امید، تلاش می کند تا به مدرسه هایی در مناطق مختلف کشور سفر کند. مدارسی که با وجود مشکلات عدیده در روستا، حتی با تعداد کمی دانش آموز همچنان پابرجا بوده و به  فعالیت خود ادامه می دهند.این برنامه به دور از پرگویی و با انتخاب تصاویری بکر از زندگی روستایی و بومی مناطق مختلف ایران، روایت هایی جذاب را به صورت مستند تهیه کرد.
ارسال به دوستان
برچسب ها: شبکه دو ، مستند ، جشنواره
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: