khabargozarisaba.ir
سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 26
کد خبر: ۶۳۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
فصل اول انیمیشن پاطلایی در استودیو رضوان تولید شد.
به گزارش «صبا»؛  اسداله دیانتی مدیر استودیو رضوان اظهار داشت: انیمیشن پاطلایی با موضوع فوتبال نوجوانان ایرانی و با هدف تقویت روحیه جوانمردی و اخلاق ورزشی به عنوان اولین سریال انیمیشن فوتبالی ایرانی تولید شد.

وی تاکید کرد: فصل اول سریال انیمیشن پاطلایی در 13 قسمت 7 دقیقه ای و در تکنیک سه بعدی تولید شده است.

مدیر استودیو رضوان ادامه داد: پاطلایی داستان تلاش های یک نوجوان ایرانی به نام سلمان است؛ که در یکی از تیم های فوتبال محلات تهران بازی می کند و به دلیل تسلط به زبان پرتغالی و شاگرد اول شدن در کلاس درس، پیشنهاد تدریس زبان فارسی به روبرتو پسر سفیر پرتغال را دریافت می کند. روبرتو به طور اتفاقی در روابط دوستانه خود با سلمان، از وجود جامی تحت عنوان جام محلات تهران با خبر می شود و پیشنهاد می دهد که تعدادی از فرزندان سفرا و کارکنان سفارتخانه ها نیز که اهل بازی فوتبال هستند؛ با تیمی در این مسابقات شرکت کنند. نهایتا قرار می شود تیم منتخب نوجوانان ایران با تیم منتخب نوجوانان سفارتخانه ها که به نوعی یک تیم منتخب بین المللی و جهانی است؛ مسابقه بدهند. بازی در یک استادیوم بزرگ و با هدف اهدای درآمد فروش بلیط به خیریه برگزار می گردد.
دیانتی ادامه داد: در خلال داستان اتفاقاتی می افتد که دوستی بین فرهنگ ها و ملیت ها و روحیه ورزش پهلوانی و اخلاقی را در بین نوجوانان ایرانی و در برخورد آنها با نوجوانان سایر کشورها نشان  می دهد.

گفتنی است انیمیشن پاطلایی به کارگردانی نوروز عباسی و تهیه کنندگی اسداله دیانتی در استودیو رضوان تولید شده و مدیریت دوبلاژ این اثر را حجت شوکت با همراهی صداپیشگان سریال دوست داشتنی فوتبالیست ها بر عهده داشته و موسیقی و صداگذاری آن توسط بهزاد مهدی زاده صورت گرفته است.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: