khabargozarisaba.ir
پنجشنبه ۰۶ تير ۱۳۹۸ - 2019 June 27
کد خبر: ۶۳۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر:
امسال دکتر شاهین فرهت دبیر هنری جشنواره تمرکز ویژه‌ای روی رپرتوار آهنگسازهای ایرانی دارند و به آهنگسازان ایرانی که در حوزه موسیقی ارکسترال قطعه‌ای نوشته باشند توجه ویژه‌ای می‌شود.
به گزارش «صبا»، امیر بهاری مدیر روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر که با صدور حکمی از شهرام صارمی مدیر اجرایی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر انتخاب شد در گفت‌وگو با«صبا» درباره برنامه‌های این جشنواره اظهار کرد: جشنواره موسیقی فجر از 24 بهمن شروع می‌شود و تا 30 بهمن ماه ادامه دارد، برای این جشنواره حدود 9 سالن در نظر گرفته شده که با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده‌ایم هر اجرا در یکی از سالن‌ها‌ی برج میلاد، رودکی، تالار وحدت،فرهنگسرای نیاوران و ... در سانس‌های مختلف برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: طبق روال هر ساله تلاش کرده‌ایم از تمامی سبک‌ها در جشنواره موسیقی فجر داشته باشیم. اما تفاوتی که امسال با گذشته دارد این است که حدود 30 درصد از اجراهای جشنواره از طریق فراخوانی که چند ماه گذشته اعلام کرده‌ایم از سراسر کشور شرکت کرده و 280 گروه مدارک لازم را فرستاده‌اند و از این تعداد حدود 24 گروه انتخاب شده‌ تا در این مراسم حضور داشته باشند اما چون جدول نهایی نشده است امکان دارد این تعداد تغییر کنند و همه گروه‌های شرکت کننده در این فراخوان حرفه‌ای و موسیقیدان هستند.

بهاری در ادامه توضیح داد: بخش پاپ در برج میلاد برگزار می‌شود که به مدت 6 شب و هر شب دو سانس اجرا می‌شود.
مدیر روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر درباره  برنامه‌ها و تمرکز جشنواره روی رپرتوار آهنگسازهای ایرانی توضیح داد: امسال دکتر شاهین فرهت دبیر هنری جشنواره تمرکز ویژه‌ای روی رپرتوار آهنگسازهای ایرانی دارند و به آهنگسازان ایرانی که در حوزه موسیقی ارکسترال قطعه‌ای نوشته باشند توجه ویژه‌ای می‌شود.

وی در پایان از زمان ثبت نام خبرنگاران در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر گفت: ثبت نام خبرنگاران در این جشنواره به صورت فراخوان در هفته اول بهمن ماه منتشر می‌شود و خبرنگاران عزیز فرصت دارند تا برای حضور در این جشنواره ثبت نام کنند.

گفتنی است سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به دبیری دکتر شاهین فرهت 24 تا 30 بهمن ماه برگزار می‌شود.
نسترن معصوم‌پور 


ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: