khabargozarisaba.ir
دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 27
کد خبر: ۶۱۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
موسسه فرهنگی هنری تذهیب که از سال۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز کرده است در سال‌های اخیر با حضور هنرمندان عضو، در آرت‌فرهای بین‌المللی حضور گسترده‌ای داشته است.
به گزارش «صبا»، موسسه فرهنگی هنری تذهیب که از سال۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز کرده است در سال‌های اخیر با حضور هنرمندان عضو، در آرت‌فرهای بین‌المللی حضور گسترده‌ای داشته است. این موسسه سال۱۳۹۷ در سه آرت‌فر بزرگ بین‌المللی جنوا، پارما و دوبی با ۳۰ اثر از ۱۷ هنرمند شرکت داشته و آثاری با موضوعات مختلف که توسط دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی خلق شده‌اند را به نمایش گذاشته است.

زهرا داوری؛ مدیر اجرایی این موسسه که کارشناس‌ارشد نقاشی و ازجمله شرکت‌کنندگان در آرت‌فر پادوا است درباره فعالیت‌های این موسسه گفت: من همکاری خود را با موسسه فرهنگی هنری تذهیب از سه سال پیش آغاز کردم و بیشتر فعالیت ما در ارتباط با برگزاری ورک‌شاپ‌های داخلی و خارجی است تا سطح علمی و هنری اعضا خود را ارتقا دهیم.

داوری ادامه داد: آخرین فعالیت ما حضور در رویداد بین‌المللی پادوا بود که همه‌ساله در کشور ایتالیا برگزار می‌شود. این دومین حضور ما در این آرت‌فر بود و سال گذشته در بخش مسابقات بین‌المللی استعدادهای درخشان، یکی از هنرمندان ما به نام وستا کاویانی برنده لوح نقره این مسابقات شد.

او با بیان این‌که امسال با ۳۶ اثر در این رویداد هنری شرکت کردند گفت: اثری از ژاله نوذری با نام «صلح برای همه» در بخش مسابقات این آرت‌فر حضور یافت و آثار دیگری از حنانه نیک‌سیرت، حسنی احمد آخوندی، زینت پارسا و نیلوفر کفایتی در این بخش برگزیده شدند.


ارسال به دوستان
برچسب ها: هنر ، نقاشي ، ايتاليا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: