khabargozarisaba.ir
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 25
کد خبر: ۶۱۶۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
شبکه «شما» ویژه برنامه های مختلفی را برای شب یلدا تدارک دیده است.
شبکه شمابه گزارش «صبا»، برنامه‌های «ترانه باران» یکی از این برنامه هاست که از ساعت 18 تا 20 در فضایی شاد و متنوع روانه آنتن خواهد شد. این برنامه به پخش موسیقی های مختلف و مخصوصا موسیقی اقوام و نواحی تمرکز دارد و قطعه هایی متناسب با این شب را به روی آنتن خواهد برد.

همچنین از ساعت 20 تا 22 این شبکه تلویزیونی با مراکز استانی ارتباط زنده برقرار خواهد کرد و آثار فاخر استانی در این ساعات از شبکه شما نیز پخش خواهد شد.

از ساعت 22 نیز برنامه «رادیو شب» پخش خواهد شد. این برنامه که مخاطبان پروپا قرص خود را دارد در این شب ویژه بلندترین شب سال به روی آنتن خواهد رفت و یکی از بخش ها نیز حافط خوانی توسط رشید کاکاوند خواهد بود.

«رادیو شب» برنامه ای شاد و مفرح است که با هدف ایجاد آرامش برای مردم و فراهم کردن ساعتی که خانواده‌ها بتوانند در پایان روز در کنار هم برنامه ای را تماشا کنند تولید می شود، این برنامه با پرداختن به فرهنگ اقوام مختلف، لهجه‌های مختلف، موسیقی‌های مختلف نواحی ایران و همه آنچه که مربوط به سراسر ایران است، نشانه‌ای از وحدت ملی و زندگی صلح آمیز اقوام ایران را روی آنتن می برد.ارسال به دوستان
برچسب ها: شبکه شما ، برنامه ، شب یلدا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: