khabargozarisaba.ir
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 25
کد خبر: ۶۱۶۱۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
گروه موسیقی «داماهی» 24 آذر ماه با گروه‌های جالبوت، سلیدن در بندرعباس روی صحنه می‌رود.
رضا کولغانیرضا کولغانی خواننده گروه «داماهی» درباره انتشار آلبوم جدید خود در گفت‌و گو با «صبا» گفت: آلبوم جدید گروه «داماهی» در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد و منتظر مجوز هستیم تا به زودی در کنسرت تهران از قطعات آن اجرا کنیم.
وی درباره کنسرت بندر عباس گفت: 24 آذر ماه با گروه جالبوت، سلیدن و استاد محمد محترم پناه، محسن آزادبخش و فاضل پیش در بندرعباس روی صحنه خواهیم رفت و هر گروهی قطعات فولک بندرعباسی اجرا می‌کند و امیدواریم مثل همیشه استقبال مخاطبان را داشته باشیم.

خواننده گروه «داماهی» درخصوص اجرای کنسرت در تهران و هرمزگان افزود: کنسرت تهران به احتمال زیاد در دی ماه پس از انتشار آلبوم برگزار می‌شود تا قطعات جدید در این کنسرت اجرا کنیم. در 12 و 13 دی ماه مجددا به بندرعباس و بوشهر می‌رویم و قطعات جدید را اجرا خواهیم کرد.

گفتنی است «داماهی» یک گروه ایرانی است که در سال 1393 توسط دارا دارایی (نوازنده‌ی باس و سرپرست گروه)، حمزه یگانه (نوازنده‌ی کیبورد و بنجو)، ابراهیم علوی (نوازنده‌ی گیتار و عود)، رضا کولغانی (خواننده) و شایان فتحی (نوازنده‌ی درامز و پرکاشن) تشکیل شد. این گروه با هدف تولید موسیقی با رویکردی آزادانه در تلفیق اِلمان‌های موسیقی محلی ایران (به‌ویژه موسیقی سواحل جنوب ایران)، جَز، رگه، فلامنکو، آفرو، لاتین، فانک، موسیقی هند و … به ساخت و تولید اولین آلبوم خود اقدام نمود.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: