khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 14
کد خبر: ۶۰۰۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
داريوش فرضيايى:
داریوش فرضیایی روز گذشته در برنامه «من و شما» حاضر شد و برای اولین بار از موضوعاتی سخن گفت که تا پیش از این درباره آنها صحبت نکرده بود.
 من و شمابه گزارش خبرنگار «صبا»، داریوش فرضیایی روز گذشته در برنامه «من و شما» حاضر شد و برای اواین بار از موضوعاتی سخن گفت که تا پیش از این درباره آنها صحبت نکرده بود.

وی در ابتدای صحبت هایش خطاب به آرش ظلى پور مجرى برنامه كه پرسيده بود احساس اين روزهايش چيست گفت: از بى مهریها خسته ام، این بیمهری مي‌تواند از جانب مدیران باشد یا افراد دیگر. اینکه اصلا حوزه کودک به اندازه بخش های دیگر مهم نیست و فرش قرمز برای ما پهن نمی‌کنند مارا ناراحت مي‌كند. از قضاوتها و خراشهایی که به روح هم وارد می‌کنیم خستهام.

میخواستم به جای مجری ، معلم بشوم
فرضیایی در پاسخ به این سوال که چه زمانی میخواهد خودش را بازنشسته کند عنوان کرد: هر زمان که تکراری بشوم می‌روم. وقت مردم ارزش دارد و من نمی‌خواهم تکراری باشم. اگر کار اجرا نکنم و در تلوژیون نباشم کاری را انجام میدهم که به حوزه کودک‌ربط داشته باشد. معلم میشوم و می‌روم در مهد‌کودک و دبستان درس میدهم. شاید جالب باشد بگویم که من قبل از مجری شدن دوست داشتم معلم بشوم.

همه فیلم هایی که عموپورنگ در آنها بازی نکرد
عموپورنگ اما در بخشی از گفتگو درباره نقش‌هایی که به او پیشنهاد شده گفت و توضیح داد: من دلم میخواهد نقش خودم را بازی کنم ؛ نقش داریوش‌فرضیایی! پیشنهادات زیاد بازی داشتم ؛ یکبار کیومرث پوراحمد به من پیشنهاد بازی داد که قبول نکردم و ایشان بعد از آن «گل‌یخ» را ساختند و فکر میکنم برای همین فیلم به من پیشنهاد دادند. علی قوی تن برای فیلم «سرود‌تولد» و نقشی که بعد از آن امین حیایی بازی کرد به من پیشنهاد کرد. داریوش مهرجویی هم یک بار به من از طریق محمدرضا شریفی نیا پیشنهاد بازی داد برای فیلم «مرد اسباب‌بازی فروش» که هیچ وقت هم ساخته نشد. یادم می آید وقتی پیشنهاد را رد کردم شریفی‌نیا گفت که من به این کارها کار ندارم فیلمبرداری که شروع شود دست و پایت را میبندم و به زور تو را می‌آورم. گویا دختر اقای مهرجویی مخاطب من است و ایشان برای آن فیلم به من لطف داشتند و میخپاستند حتما بازی کنم اما آخرش جور نشد. همچنین برای نقش حمید گودرزی در «چپ دست» هم به من پیشنهاد بازی شد که قبول نکردم. حسین قناعت هم از دیگر کارگردانانی بود که به من پیشنهاد بازی داد.

این مجری با عنوان اینکه علاقه خاصی به بالیوود دارد درباره ملاقاتش با یک ستاره هندی و آرزویش گفت: سینمای هند را خیلی دوست دارم ، آرزو داشتم در «اسم من دلقک» جای راچی کاپور بازی کنم. شاهرخ خان را هم از طریق یکی از دوستانم ملاقات کردم و به شدت مرد مهربان و‌ خوش اخلاقی ست.

۳بار خواستم ازدواج کنم اما نشد
وی با عنوان این موضوع که شاید یکی از دلایل نرفتنش به دورهمی پرسیدن سوال «عاشق شدی؟» بوده گفت: من یک چهره پیش کودکان دارم و عموپورنگ هستم نباید آن را بهم بزنم. به هرحال هرکسی حریمی دارد و دلش نمیخواهد همه به آن حریم بیایند.

اما این پایان حرف نبود و فرضیایی در میانه گفتگو بدون هیچ اصراری به یکباره از زندگی شخصی اش گفت و اظهار داشت: برای اولین بار میگویم که من ۳ بار عاشق شدم و میخواستم ازدواج کنم اما جواب رد شنیدم چون ملاحظات بیشتر مادیات بود. هر سه نفر بعد از آن موضوع بختشان باز شد و به سرعت ازدواج کردند و جالب اینجاست که به خارج رفتند و حالا بچه هایشان بیننده برنامه های من هستند. در هند هم که بودم به یک نفر علاق‌مند شدم و می‌خواستم ازدواج کنم، هندی‌ها خیلی به شوهرانشان احترام می‌گذارند. البته معلوم نیست شاید یکدفعه رفتم ازدواج کردم.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: