khabargozarisaba.ir
جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 19
کد خبر: ۶۰۰۳۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
مدیرکل ارشاد استان یزد از اعلام حمایت ویژه از راه اندازی کسب و کارهای خلاقانه فرهنگی و هنری در این استان خبر داد.
مدیر کل ارشاد یزد
به گزارش «صبا»، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزداز راه اندازی گذرهای فرهنگ و هنر و همچنین فضاهای قابل تغییر به فضاهای فرهنگی و هنری حمایت می کند.

مجید جوادیان زاده هدف از این حمایت را ایجاد زمینه های مناسب برای توسعه سرمایه گذاری درحوزه فرهنگ و هنر،حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی و پشتیبانی از کارآفرینی و فعالیت های نوآورانه اعلام کرد.

به گفته این مقام مسئول راه اندازی این نوع کسب و کارهای فرهنگی باعث افزایش نشاط خدمات اجتماعی ،کمک به توسعه پایدار شهری و احیای هویت شهری می شود.

جوادیان زاده در ادامه کسب و کارهای فرهنگی مشمول را؛کتابفروشی،فروشگاههای محصولات فرهنگی و هنری،سالن های کوچک خصوصی نمایش فیلم،تئاتر خصوصی،کارگاههای آموزشی هنری و فرهنگی،فروشگاه و کارگاه طراحی مدولباس،شتاب دهنده و استارتاپ ها،موزه های خصوصی فرهنگی و هنری،خدمات دیجیتالی و کافه موزه های فرهنگی و هنری اعلام کرد.

وی گفت:الویت این حمایت با تعاونی های هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر،صاحبان باسابقه کسب و کار های فرهنگی و فعالیت هاوکسب وکارهای نوپای فرهنگی و هنری است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد درپایان گفت:علاقه مندان برای کسب اطلاع بیشتر از این حمایت ها می توانند به این اداره کل مراجعه نمایند.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: