khabargozarisaba.ir
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 25
کد خبر: ۵۹۹۸۶
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
حالا که مجوز اجرا در ورزشگاه آزادی صادر شده است؛ بهترین موقعیت است که خوانندگانی که در جهت برگزاری کنسرت رایگان برای مردم ابراز تمایل کردند، پیگیر این اتفاق مبارک باشند.

به گزارش «صبا»، مسئولان کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال، برنامه‌های ویژه‌ای را برای روز بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در ورزشگاه برای تماشاگران در نظر گرفته‌اند. یکی از این برنامه‌‌ها که مهم‌ترین آن به حساب می‌آید، برگزاری کنسرت در ورزشگاه است که گفته شد قرار است دو تن از خوانندگان پاپ، ترانه‌‌هایی را به‌صورت زنده اجرا کنند. طی روزهای اخیر برخی از رسانه‌ها بهنام بانی و شهاب مظفری را به‌عنوان خوانندگان این کنسرت زنده معرفی کردند؛ خبری غیررسمی که هنوز از سوی فدراسیون فوتبال تائید نشده است.

این‌که قرار است چه خوانندگانی این کنسرت ورزشگاهی را اجرا کنند زیاد قابل اهمیت نیست ولی از این زاویه باید به این اتفاق نگاه کرد که این رویداد می‌تواند زمینه‌ای برای برگزاری کنسرت خیابانی باشد، موضوعی که در ابتدای مطرح شدن خیلی داغ بود اما بسیار زود به سردی گرایید. بحث کنسرت‌های خیابانی پس از پستی که همایون شجریان در اینستاگرام منتشر کرد و تمایلش را برای برگزاری چنین کنسرت‌هایی به‌صورت رایگان و برای عموم نشان داد، داغ شد؛ خواننده‌ای که فقط مطرح کرد و تا به امروز هنوز آن را اجرایی نکرده است؛ اما محمد معتمدی اولین خواننده‌ای بود که بدون هیاهو و جنجال رسانه‌ای این کار برای مردم کشورش انجام داد و بعد از این اتفاق هیجان آن نیز فروکش کرد.

حالا که مجوز اجرا در ورزشگاه آزادی صادر شده است؛ بهترین موقعیت است که خوانندگانی که در جهت برگزاری کنسرت رایگان برای مردم ابراز تمایل کردند، پیگیر این اتفاق مبارک باشند و حداقل چند نفر از آن‌ها یک کنسرت برگزار کنند تا نشان دهند واقعا مرد میدان هستند نه صرفا حرف زدن!


راضیه جباری- دبیر تحریریه خبرگزاری

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: