khabargozarisaba.ir
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 17
کد خبر: ۵۸۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
واکنش دبیر کارگروه اکران به پرداخت عواید فروش بلیت نمایش فوتبال در سینماها:
درباره وضعیت پرداخت سهم فروش بلیت نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها با صاحبان بعضی از این فیلم ها به گفت‌وگو نشستیم و آنها از عدم پرداخت سهم‌شان سخن گفتند.
چند روزی است که بحث درآمد حاصل از فروش بلیت فوتبال در سینماها  و عدم پرداخت عواید فروش آن ها که نزدیک به دو میلیارد تومان اعلام شده است، در بین اهالی رسانه و سینماگران به بحثی داغ تبدیل شده است.

درباره وضعیت پرداخت سهم فروش بلیت نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه در سینماها با صاحبان بعضی از این فیلم ها از جمله ابراهیم عامریان (تهیه‌کننده تگزاس)، امیر پروین حسینی (تهیه کننده خجالت‌نکش) و مصطفی کیایی (کارگردان و تهیه کننده چهارراه استانبول) که در آن زمان پخش فیلم‌های آنها با پخش فوتبال های جام جهانی مغایرت داشت به گفت‌وگو نشستیم و آنها از عدم پرداخت سهم‌شان سخن گفتند.

ابراهیم عامریان
؛ تهیه‌کننده که در آن زمان فیلم «تگزاس» را در پرده سینما داشت درباره این موضوع به «صبا» گفت: تا جایی که من اطلاع دارم هیچ مبلغی واریز نشده است و قرار است تمام سودها به خانه سینما واریز شود که هنوز این اتفاق نیفتاده است.

امیر پروین حسینی؛ تهیه‌کننده «خحالت نکش» نیز به «صبا» گفت: تاکنون هیچ مبلغی به من تهیه‌کننده پرداخت نشده است. پخش ما برعهده هدایت فیلم است و این موضوع را از پخش‌کننده پیگیری کنید.

همچنین مصطفی کیایی؛ تهیه‌کننده و کارگردان  «چهارراه استانبول» در گفت‌وگو با «صبا» عنوان کرد: متاسفانه تاکنون هيچ پولی پرداخت نشده است.

خبرنگار صبا این موضوع را از دبیر کمیته انضباطی کارگروه اکران پیگیر شد و سید ضیاء هاشمی به «صبا» گفت: ما اعلام کردیم و منتظریم سینمادارن سودها را بزیرند.  هنوز هیچ سینمایی جز سینما‌ آزادی واریزی نداشته‌اند. من امروز بعدازظهر (دوشنبه 16مهر) برای پیگیری این موضوع به خانه سینما می ‌روم. تمامی سودها به حساب خانه سینما واریز خواهد شد و بعد از جمع‌آوری کلی، این سودها تقسیم می‌شود.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: