khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۰۵ تير ۱۳۹۸ - 2019 June 26
کد خبر: ۵۷۷۵۶
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
مجمع عمومی سالانه دهمین دوره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با انتخاب بازرسان جدید برگزار شد

مجمع عمومی سالانه دهمین دوره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با انتخاب بازرسان جدید برگزار شد. انتخابات بازرسان انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان روز یکشنبه اول مهرماه با حضور اعضا در محل انجمن برگزار شد.

در این مراسم حسن کربلایی؛ نایب‌رئیس انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان، ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی رژه نیروهای مسلح در اهواز اظهار کرد: این حادثه تروریستی را محکوم و از مسئولان قضائی و امنیتی درخواست داریم تا درنهایت سرعت عاملان این حادثه را دستگیر و به اشد مجازات برسانند.

کربلایی افزود: در دومین سال از فعالیت دهمین دوره از فعالیت انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان قرار داریم، به لطف خدا در زمینه صدور کارت عضویت اعضا و همچنین ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه اقداماتی انجام شده است.

وی همچنین از برگزاری مراسمی با هدف تجلیل از مفاخر عرصه رسانه و پیشکسوتان خبر داد و گفت: به‌منظور گسترش فعالیت‌‌های انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان کمیته‌های مختلف ده‌گانه در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است که از اعضا می‌خواهیم ارتباط مؤثری با این کمیته‌ها داشته باشند.

براساس این گزارش، حسن کربلایی، مهدی عزیزی و رسول باقری از سوی اعضا به‌عنوان هیات‌رئیسه انتخاب شدند.

در انتخابات مذکور حبیب‌اله ترکاشوند، پژمان کریمی، امین صبحی، رضا طالب و مهدی مشکینی به‌عنوان نامزدهای عضویت در هیأت بازرسی مطرح شدند و پس از رسمیت یافتن انتخابات با حضور نماینده وزارت کشور، در پایان با شمارش آرا، پژمان کریمی و مهدی مشکینی برای یک سال به‌عنوان بازرسان انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان انتخاب شدند.


ارسال به دوستان
برچسب ها: صبا ، هنر ، اقتصاد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: