khabargozarisaba.ir
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 April 20
کد خبر: ۵۷۴۶۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۶
معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در خصوص واكنش بعضی از اقشار مخاطبان در قبال قسمت اول سریال «ممنوعه» پاسخ داد.
به گزارش صبا، ابراهیم داروغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در خصوص واكنش بعضی از اقشار مخاطبان در قبال قسمت اول سریال «ممنوعه» كه به تازگی پخش آن در شبكه نمایش خانگی آغاز شده است، گفت‌: به طور طبیعی وقتی موضوع یك سریال درباره آسیب های اجتماعی است و در این سریال بطور خاص ولنگاری و كژ رفتاری تعدادی جوان مطرح است فیلمنامه نویس ناگزیر است برای پی ریزی شخصیت و شالوده فكری آنها رفتارهای را طراحی كند كه در زمرة تخلفات و كنش های غیر متعارف است و البته آنچه كه مشاهده می شود مصداق اشاعه ابتذال نیست و جنبه عبرت آموز آن مورد تاكید است.

وی ادامه داد: به همین خاطر بیننده باید با بردباری در انتظار قسمت های بعدی مجموعه باشد تا فرجام و عاقبت سوء رفتار شخصیت ها و یا اصلاح و انابه آنها را در پرتو ارشادات و دلسوزی های خیرخواهانه شخصیت های مصلح داستانی نظاره گر باشد. واكنش اخیر جمعی از مخاطبان در گذشته برای بعضی از سریال های تلویزیونی پخش شده مثل خط قرمز و میوه ممنوعه هم دیده شده بود كه خوشبختانه در ادامه دیدگاه آنان تغییر كرد.

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی تاکید کرد: سریال ممنوعه نیز از این امر مستثنی نیست و با اطمینان از اینكه مراقبت های نظارتی لازم نسبت به آن اعمال شده است، در ادامه امیدواریم دغدغه خاطر و نگرانی مخاطبان محترم را بر طرف كند.


ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: