khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 24
کد خبر: ۵۶۰۷۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
ساناز طاری:
«دیدن فیلم هایی با موضوع سلامت برای مردم و مسئولین تاثیرات زیادی در بهبود وضعیت بیماران خواهد داشت»
به گزارش صبا، ساناز طاری بازیگر نسل جوان که این روزها سریال «پدر» با بازی او در حال پخش است و سال قبل هم در فیلم گشت دو هم حضور موثری داشت و در صحنه تئاتر هم کارهای متفاوتی خلق کرده در باره فعالیتش در این زمینه و طرح موضوعات مربوط به سلامت در آثار هنری و برگزاری جشنواره سلامت صحبت کرد.

او گفت: در سال 82 فیلمی با عنوان رها بازی کردم که نقش دختری معلول را بازی کردم و او در اثر تصادف پاهایش را از دست داده بود . موقعی که فیلم را بازی می کردم متوجه خیلی از مسائل و مشکلات این معلولان شدم و برای درک بهتر نقش یک ماهی را مرکز توانمندی سازی رعد حضور داشتم و با بیمارانی که چنین وضعیتی دارند از نزدیک حرف زدم و دردل هایشان را شنیدم . این معلولان پر انگیزه و تلاش بودند و این نکته امید بخشی است که اغلبشان به سراغ کارهای هنری  و تحصیلات عالیه می روند.

این بازیگر گفت: ساخت فیلم هایی با رویکرد تصویر این نوع مشکل جسمانی و دیدن آن توسط معلولانی که انگیزه ای برای ادامه زندگی ندارند می تواند در آنها ایجاد انگیزه کندو نقاط ضعفشان را تبدیل به قدرت کنند.

طاری ادامه داد: دیدن فیلم هایی با موضوع سلامت  برای مردم و مسئولین تاثیرات زیادی در بهبود وضعیت بیماران خواهد داشت و در کنارش برگزاری جشنواره سلامت با اهمیت دادن این موضوعات و برگزاری نشست های تخصصی می تواند باعث جلب توجه آحاد جامعه و مسئولین به خصوص در بحث بیمارهای روانی که کمتر مورد توجه قرار گرفته است بشود و این یک نگاه تخصصی جریان ساز است.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: