khabargozarisaba.ir
دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 27
کد خبر: ۵۵۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
عضو کمیته تعیین قیمت کاغذ:
غلامرضا شجاع گفت: از همه اتحادیه‌ها و تعاونی‌های چاپخانه‌داران، ناشران، صحاف و مطبوعات و مصرف کنندگان کاغذ تقاضا می‌شود فقط به قیمت مصوب تعیین شده توسط دولت خرید کنند.
به گزارش صبا، غلامرضا شجاع عضو کمیته تعیین قیمت کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: از همه اتحادیه‌ها و تعاونی‌های چاپخانه‌داران، ناشران، صحاف و مطبوعات و مصرف کنندگان کاغذ سراسر کشور تقاضا می‌شود فقط به قیمت مصوب تعیین شده توسط دولت آنهم با فاکتور قانونی خرید نمایند.

در بخش دیگری ازصحبت‌های این عضو کمیته تعیین قیمت کاغذ آمده است، چنانچه کاغذ موجود بود و عرضه نشد و پیشنهاد گران‌تری ارائه شد به شماره ١٢٤ ستاد مبارزه با گرانفروشی و احتکار که کمیته ویژه پیگیری جهت کاغذ تشکیل داده است اطلاع داده شود و یا آدرس فروشنده متخلف بدون ذکر نام اطلاع دهنده، اطلاع داده شودتا اقدام صورت گیرد.

شجاع با بیان اینکه هر دلاری که به تجار برای واردات کاغذ داده شده، با قیمت دولتی بوده چه ٣٨٠٠ یا ٤٢٠٠ تومانی، درباره مصوبه اخیر کارگروه کاغذ کشور در بازار کاغذ، گفت: از دو روز قبل، قیمت‌ها رو به کاهش بوده و تعداد فروشندگان کاغذ هم بیشتر شده است. قطعا با متخلفین برخورد خواهد شد.

وی در پایان یادآور شده، کمکً و همراهی کنید تا قیمت‌ها به ثبات تعیین شده برسد. ١- کاغذ چاپ وتحریرو بالکی هر کیلو ٥١٠٠تومان، ٢- کاغذ روزنامه هر کیلو ٤١٠٠ تومان خواد بود.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: