khabargozarisaba.ir
جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 22
کد خبر: ۵۵۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
رویداد Tehran Game Convention 2018 با حضور بیش از ۱۳۰۰ شرکت کننده، ۴۶ سخنران خارجی و ۲۶ سخنران داخلی، ۲۴ ناشر خارجی و ۱۰ها شرکت بازی‌ساز ایرانی و خارجی رسما از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شد.
به گزارش صبا؛ در مراسم افتتاحیه این رویداد، Kate Edwards  مدیر سابق اتحادیه تولیدکنندگان بازی جهان (IGDA) و حسن کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، سخنرانان کلیدی هستند.

پس از مراسم افتتاحیه نیز در رویدادی جذاب و در بخش Pitch Fest، نامزدهای «جایزه گیمیستان» فرصت خواهند داشت بازی‌های خود را به ناشران، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان این حوزه معرفی کنند.

در بخش نمایشگاهی این رویداد نیز ۶۰ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند. همچنین ۵ مسترکلاس TGC2018 نیز دیروز در انستیتو ملی بازی‌سازی برپا شد.

با تمهیدات اندیشیده شده از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، اهداف و تمرکز این رویداد روی توسعه دانش بازی‌سازان ایرانی و صادرات بازی‌های کشورمان به بازارهای جهانی خواهد بود.

بسیاری از تیم‌های بازی‌سازی برای برطرف کردن مشکلات‌شان و بهبود کیفی پروژه‌ها، در کنفرانس‌های متنوع این رویداد شرکت می‌کنند. همچنین پس از برگزاری TGC2017، تیم‌های بازی‌سازی مختلفی پروژه‌های بین‌المللی خود را آغاز کرده‌اند و رویداد امسال فرصتی طلایی برای آنها در جهت مذاکره با ناشران خارجی محسوب می‌شود.

ارسال به دوستان
برچسب ها: صبا ، بازی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: