khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 24
کد خبر: ۵۵۰۰۱
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
در فاصله یک هفته تا آغاز TGC۲۰۱۸، فرصت ثبت‌نام در این رویداد به پایان می‌رسد. به این ترتیب علاقه‌مندان به تهیه بلیت و شرکت در این رویداد، تنها تا هشتم تیرماه فرصت ثبت‌نام دارند

رویداد تی جی سی هفته آینده ۱۴ و ۱۵ تیرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برپا می‌شود. در این رویداد که تاکنون حضور بیش از ۱۲۰۰ شرکت کننده در آن قطعی شده است، ۷۲ کنفرانس با حضور ۴۶ سخنران خارجی و ۲۶ سخنران داخلی در ۵ موضوع اصلی تجاری، تولید، فناوری، هنری و طراحی بازی برگزار می‌شود تا شرکت کنندگان با دانش روز دنیا در حوزه‌های بازی‌سازی آشنا شوند.

همچنین ۴ پانل تخصصی با موضوعات نقش رسانه در موفقیت بازی‌ها، نحوه اجرای کمپین‌های تبلیغاتی موثر در فضای دیجیتال، انتخاب صحیح برای پیوستن به شتاب‌دهنده‌ها یا شرکت‌های بزرگ و آموزش آکادمیک در صنعت گیم برپا می‌شود.

همچنین ۶ مسترکلاس فشرده بازی‌سازی، یک روز پیش از آغاز رسمی رویداد یعنی سیزدهم تیر در انستیتو ملی بازی‌سازی با حضور اساتید بین‌المللی برگزار می‌شود.

حضور ۲۴ ناشر و خریدار بازی خارجی در کنار ده‌ها سخنران و بازی‌ساز بین‌المللی، این رویداد را به بزرگ‌ترین بستر و فرصت برای بازی‌سازان کشور در جهت گسترش تعاملات بین‌المللی بدل کرده است.

جهت مشاهده فهرست کنفرانس‌ها، پانل‌ها، و مسترکلاس‌ها، آشنایی با سابقه سخنرانان و اساتید این رویداد و همچنین مشاهده شرکت‌های حاضر در بخش تجاری TGC۲۰۱۸، و در نهایت ثبت‌نام در آن، می‌توانید به سایت این رویداد به نشانی tehrangamecon.com/fa مراجعه کنید.

ارسال به دوستان
برچسب ها: بازی ، صبا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: