khabargozarisaba.ir
دوشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۸ - 2019 June 24
کد خبر: ۵۴۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
حسن معجونی در گفت‌وگو با «صبا»:
«مهمترین مساله این است که آدم در هر جایگاهی بتواند حرف خود را بزند. مقوله استندآپ برای من مقوله جذابی است، اما به نظر من در جای مناسبی معرفی نمی‌شود»
حسن معجونی که در دور اول مسابقات «خنداننده‌شو» به عنوان داور و مربی حضور داشت، در این دوره نیز از همان ابتدا کار داوری را بر عهده دارد. وی در خصوص  علت حضور در دوره ی اول داوری به خبرنگار «صبا» گفت:  مهمترین  مساله این است که  آدم در هر جایگاهی بتواند حرف خود را بزند. مقوله استندآپ برای من مقوله جذابی است، اما به نظر من در جای مناسبی معرفی نمی‌شود، چون تلویزیون به این معروف است که سانسور در آن زیاد است و در این صورت استند آپ فقط جنبه خنده و سرگرمی پیدا کرده و بی محتوا معرفی می‌شود.

وی ادامه داد: در دوره قبل هم همین سانسور ها وجود داشت و مجید افشاری حتی در فینال هم مجبور به تغییر متن استندآپ خود شد و بسیار آسیب دید، این ملاحظات باعث از بین رفتن محتوای استند آپ می‌شود.

معجونی در خصوص نحوه شناخت شرکت کنندگان گفت: در مرحله مقدماتی همه چیز بستگی به تشخیص داورها دارد اینکه بتوانند از یک فردی که کاملا خام، یک توانایی فوق العاده شناسایی کنند.

گفتنی است؛ مسابقه یخنداننده شو به عنوان یک آیتم جدید از فصل پیش در برنامه «خندوانه» برای معرفی استعدادهای جدید استند آپ کار خود را آغاز کرده و در فصل جدید خندوانه هم ادامه دارد.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: