khabargozarisaba.ir
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 25
کد خبر: ۵۴۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
واکنش عبدالله باکیده به اکران فوتبال در سینماها:
مطمئن باشید که فیلم هایی که اکران می شود در برخورد با فوتبال دچار ریزش تماشاچی می شوند و این امرطبیعی است. من عاشق اینم که سالن های سینما پر از تماشاگر باشند.
عبدالله باکیده کارگردان و تهیه کننده سینما در خصوص پخش فوتبال های جام جهانی در سینماها کشور به «صبا» گفت: زمانی که سالن سینما در برهه ای از زمان تماشاچی داشته باشد بهتر است که تماشاچی را از سینما دور نکنیم و در سینما فوتبال ها را نمایش دهیم.

وی در ادامه افزود:چه اشکالی دارد وقتی نمی شود  در پارک های بزرگ در کنارهم فوتبال دید مردم در کنار هم در سینماها به تماشا بنشینند؟ من بر خلاف اعتقاد بسیاری از همکاران که با نمایش فوتبال ها مخالف هستند، معتقدم که این حرکت درست و این شکل کاسب کارانه است. سینما جای خودش را دارد و مطمئن باشید که فیلم هایی که اکران می شود در برخورد با  فوتبال دچار ریزش تماشاچی می شوند و این امرطبیعی است. من عاشق اینم که سالن های سینما پر از تماشاگر باشند، همه جای دنیا تماشاگران به تماشای فوتبال در کشور میزبان می روند وقتی در کشور ما شرایط مالی اجازه این کار را نمی دهند چه اشکالی دارد که بازی های ایران در سینماها به نمایش در آید؟

باکیده در ارتباط با وضعیت کلی سینما نیز گفت: فروش فیلم ها نسبت به سال های گذشته با افت فروش مواجه شده است ولی در کل فروش فیلم ها نسبت به سال های گذشته خیلی بالا رفته است و این اتفاق بسیار خوبی است. با توجه به اینکه گرایش بیشتر تماشاگران به سمت فیلم های شاد و کمدی است ولی در کل وضعیت سینما وضعیت خوبی است و امیدوارم این موفقیت دائمی باشد.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: