khabargozarisaba.ir
سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 19
کد خبر: ۵۴۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
فراخوان چهارمین جشنواره سراسری شعر نیاوران که این روز ها با استقبال شاعران سراسر کشور مواجه شده است تا آخر خرداد ماه تمدید شد.
محمد سلمانی دبیر چهارمین جشنواره شعر نیاوران  با ذکر این مطلب که در جشنواره امسال تعداد آآثار رسیده بیشتر از دوره های قبل بوده است عنوان کرد : در چهارمین جشنواره شعر نیاوران تعداد شاعران  بیشتری از این  رویداد کشوری مطلع شدند. از این رو تا این لحظه بالای ۴۰۰  شاعر   آثار خود را به دبیر خانه جشنواره ارسال کرده اند.

وی ادامه داد : امسال تمام تلاش مان را برای حضور حداکثری شاعران  از اقصی نقاط کشور به کار گرفته ایم و از آنجایی که یکی از اهداف مان از برگزاری جشنواره شناسایی و معرفی شاعران با استعداد و برجسته شهر های مختلف است با توجه به آمار ارائه شده از دبیرخانه جشنواره  در چهارمین دوره جشنواره آثار بسیار خوب و فاخری را تا کنون در یافت کرده ایم که انشالله این آثار در کتابی تحت عنوان پایتخت شعر ۴ برای علاقمندان به ادبیات ارائه می شود.

محمد سلمانی در پایان با اشاره به بخش های مختلف جشنواره شعر نیاوران اظهار داشت : جشنواره چهارم همچون سه دوره قبل در دوبخش آزاد و ویژه (صلح جهانی و محیط زیست) برگزار میشود و شاعران جهت شرکت می‌توانند ۳ الی ۵ نمونه از آثار خود را در قالب شعر کلاسیک، نیمایی، سپید و طنز به صورت فایل  word  به نشانی adabi.niavaran@gmail.com ارسال کنند.

یادآوری می‌شود فراخوان چهارمین دوره جشنواره شعر نیاوران ازاسفندماه سال گذشته  منتشر شد و آیین پایانی آن در شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

ارسال به دوستان
برچسب ها: شعر نیاوران ، صبا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: