khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 22
کد خبر: ۵۴۵۲۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
سریال تلویزیونی «هفت سنگ» به کارگردانی علیرضا بذرافشان، در قالب یک فیلم سینمایی از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
به گزارش صبا، شبکه چهار سیما که از ابتدای ماه مبارک رمضان به پخش تحلیل سریال‌های رمضانی دهه هشتاد تاکنون، در قالب برنامه «سی سریال» پرداخته است، این بار به سراغ سریال «هفت سنگ» ساخته علیرضا بذر افشان می‌رود.

۸ تیر سال ۹۳ بود که مجموعه "هفت سنگ" به عنوان سریال ماه رمضانی به کارگردانی علیرضا بذرافشان از شبکه سوم سیما پخش شد.

این سریال داستان سه زوج را دربرمی‌گیرد که با هم نسبت خانوادگی دارند و ماجرا‌ها و داستان‌های متفاوتی با یک مضمون مشترک در هر قسمت مطرح می‌شود که این سه داستان سرانجام به یک برآیند می‌رسند.

"هفت سنگ" را باید بازنمایی سریال خانواده مدرن دانست نه کپی آن.

این مجموعه همچنین به مسائل روز توجهی ویژه دارد و روابط بین اعضای خانواده‌ها در قصه به گونه‌ای طراحی و کنار هم چیده شده است که بیانگر شرایط روز جامعه باشد. برای مثال اختلاف نسلی یکی از وجوه بارزی است که می‌توان از ان یاد کرد و در مقاطع مختلفی از سریال در نوع روابط میان کودکان و نوجوانان به ویژه در میان خانواده محسن به آن اشاره می‌شود؛ سه خانواده از گروه‌های سنی جوان و میانسال در جریان زندگی هر روزه شان با چالش‌هایی مواجه می‌شوند. سریال هفت سنگ داستان جریان عادی و روال زندگی روزمره است و می‌توان مصادیق رویداد‌ها و ماجرا‌های آن‌ها را در میان خانواده‌های ایرانی پیدا کرد.

علاقه‌مندان به این مجموعه تلویزیونی می‌توانند امروز دوشنبه ساعت ۱۷ در قالب یک قسمت ۹۰ دقیقه‌ای به تماشای این سریال از شبکه چهار سیما بنشینند.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: