khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 23
کد خبر: ۵۳۷۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
قربان محمدپور خبرداد:
دو زمان را برای اکران فیلم در نظر گرفتیم که یکی از انها 20آبان بعد از ماه صفر است و یکی هم عید نوروز سال 98که باید بین این دو تاریخ بهترین زمان را انتخاب کنیم.
قربان محمدپور تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی «دخترشیطان» در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم سینمایی به «صبا» گفت: در حاضر مراحل فنی فیلم اعم از تدوین توسط حسین زندباف در حال انجام است. این فیلم جلوه های ویژه بصری خاصی دارد که این حجم از جلوه ویژه در سینمای ایران برای اولین بار است که اجرا می شود. جلوه های ویژه عجیب غریبی داریم که معمولی نیست و بسیار سنگین است.

وی در ادامه افزود: فکر می کنم شهریور فیلم آماده شود  و پس از آن برای زمان اکران تصمیم گیری می کنیم.

محمدپور در خصوص زمان اکران این فیلم کمدی توضیح داد: دو زمان را برای اکران فیلم در نظر گرفتیم که یکی از آنها 20 آبان بعد از ماه صفر است و یکی هم عید نوروز سال 98 که باید بین این دو تاریخ بهترین زمان را انتخاب کنیم.

«دختر شیطان» داستان یکی از بچه‌های ابلیس است که می‌خواهد توبه کند و شرط پذیرش توبه‌اش آن است که به یک آدم بی‌گناه سجده کند. دختر شیطان وارد زمین می‌شود و به دنبال یک آدم بی‌گناه می‌گردد.

این فیلم سینمایی بعد از «سلام بمبئی» دومین فیلم مشترک ایران ‌و هند محسوب می شود.

ایشا روات، حمید فرخ نژاد، جکی شروف، گلشن گروور، سیمران میشکروتی، محمدرضا شریفی نیا و فردین حفیظی از بازیگران اصلی فیلم هستند.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: