khabargozarisaba.ir
سه‌شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 22
کد خبر: ۵۳۲۶۵
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
معاون امور استان‌های رسانه ملی در پیامی به مناسبت روز رادیو را به برنامه سازان، هنرمندان و مدیران شبکه های استانی رادیو در سراسر کشور تبریک گفت.
به گزارش صبا، معاون امور استان‌های رسانه ملی در پیامی به مناسبت روز رادیو را به برنامه سازان، هنرمندان و مدیران شبکه های استانی رادیو در سراسر کشور تبریک گفت.

در آغازین جملات این پیام آمده است: رادیو از روی پرچین زمان گویی هر روز سایه ی بودنش را قد میگیرد . سالهاست که رقبایش آمده اند اما او دوستانه کنارشان جای گرفته و خودی نشان داده است و باطراوت و شاداب نقش پررنگ خود را به عنوان رسانه ای گرم ایفا کرده است.

معاون امور استان‌های رسانه ملی در بخش دیگری از پیام خود افزوده است:خاطر همه ی ما پر از خاطره ی صدای مجریان ، صحبت های گزارشگران ، هنر تهیه کنندگان و قلم نویسندگانی ست که در تمامی اوقات شبانه روز وسعت تنهایی مردمان این سرزمین را پر کرده، به چهره ها لبخند می بخشند و گرم می کنند دلهای هموطنانی را که در بی خبری بروز حوادث جانکاه ، ناگاه خانه هایشان بر سرشان آوار شده و ماتمکده وجودشان نیازمند ملاطفت صادقانه ای ست که مرهم ببخشد و درست درهمانجا شما حضور دارید .شما سنگربانان مهر و راستی که بی وقفه سبد سبد عاطفه ارزانی می کنید ، بی توقع هنر والای خود را در طبق اخلاص می گذارید و هم دلانه خدمت می کنید.

دارابی در ادامه پیام خود با اشاره به اینکه همه ی ما در سالی که گذشت شاهد بروز حوادث دردناکی درجای جای میهن عزیزمان بودیم افزوده است: در تمامی این رخدادها شما اهالی سخت کوش رادیو پیش از همه حضور داشتید و بیش از همه نقش موثر خود را ایفا کردید. امروز در سال روز هفتاد و هشت سالگی رادیو اینجانب بر خودم لازم میدانم که صمیمانه از تلاشهای صادقانه ی همه همکاران گرانقدرم که در این رسانه گرم بی چشم داشت خدمت می کنند قدردانی کرده و برای همه ی شما توفیق روزافزون و بهره مندی از برکات الهی را آرزو کنم.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: