khabargozarisaba.ir
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 25
کد خبر: ۵۳۲۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
کارگردان فلسطینی:
«رشید مشهراوی» در مورد پیام فیلم سینمایی «نوشتن روی برف» گفت: پیام «نوشتن روی برف»، اتحاد فلسطینی‌ها بر علیه اسرائیل است و انشاءالله با اتحاد یکپارچه‌ای که داریم بر علیه اسرائیل پیروز خواهیم شد.
به گزارش صبا، «رشید مشهراوی» Rashid Masharawi کارگردان سرشناس فلسطینی که با فیلم سینمایی «نوشتن روی برف» Writing on Snow در دو بخش «زیتون‌های زخمی» و «جلوه‌گاه شرق» سی ‌و‌ ششمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: داستان این فیلم در مورد پنج نفر فلسطینی محاصره شده است که در خانه‌ای در غزه زندگی می‌کنند و بر ضد اسرائیل می‌جنگند و نشان می‌دهد که اختلاف دیدگاهی که دارند آنها را در تنگنا قرار داده است و من در فیلمم می‌خواهم بگویم که آنها باید با همدیگر متحد شوند و بر علیه اسرائیل بجنگند.

وی همچنین گفت: در فیلم «نوشتن روی برف» می خواهیم بگوییم که ما مسائل و اختلاف سلیقه‌هایی بر علیه اسرائیل داریم و ما بایستی همدیگر را قبول کنیم و علی‌رغم اختلافات فکری که داریم؛ بر علیه رژیم صهیونیستی با همدیگر متحد شویم. چونکه اتحاد، ما را بر علیه دشمن قوی می‌کند و می‌توانیم بر اسرائیل غلبه کنیم و واقعاً بایستی بر آنها پیروز شویم.

مشهراوی در پایان تأکید کرد: در نهایت در این فیلم، امیدی به ببیننده‌ها دادم و خواستم بگویم که بعد از همه این مشکلات، انشاءالله با اتحاد یکپارچه‌ای که داریم بر علیه اسرائیل پیروز خواهیم شد. 
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: