khabargozarisaba.ir
سه‌شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 18
کد خبر: ۵۲۲۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
کانال فارسی شبکه آی‌فیلم در نوروز امسال سریال‌های «هفت سین»، «مثل من، مثل تو»، «بال‌های خیس»، «مرز خوشبختی»، «تعبیر وارونه یک رؤیا»، «پاورچین» و «همه خانواده من» را پخش می‌کند.
به گزارش صبا، «هفت سین»، «مثل من، مثل تو»، «بال‌های خیس»، «مرز خوشبختی»، «تعبیر وارونه یک رؤیا» و «همه خانواده من» در جدول پخش نوروزی این شبکه قرار گرفته‌اند.

بر اساس این گزارش، سریال طنز «هفت سین» به کارگردانی یدالله صمدی، درباره آقای نوبخت است که قصد دارد شب چهارشنبه سوری اثاث‌کشی کند و به منزل جدید برود. از قضا خانه توسط مستأجر قبلی تخلیه نشده و ماجرا از اینجا شروع می‌شود... .

سیروس گرجستانی، فردوس کاویانی، ستاره اسکندری، شهره سلطانی، جواد عزتی، محسن افشانی، مهران رجبی، کیانوش گرامی، سمیرا حسن پور، سیما خضر آبادی، روح الله مفیدی، آریا صادقی، افشین نخعی، سیاوش چراغی پور در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.

«هفت سین» در ایام نوروز هر روز ساعت 16:00 روی آنتن می‌رود و بازپخش آن در ساعت‌های 00:00 و 08:00 روز بعد خواهد بود.

مجموعه «مثل من، مثل تو» به‌کارگردانی محمود معظمی از 28 اسفند از این شبکه روی آنتن می‌رود و هر روز ساعت ۱۷ مهمان خانه‌های نوجوانان آی‌فیلمی می‌شود و بازپخشش در ساعت‌های 01:00 و 09:00 خواهد بود.

داستان این مجموعه درباره خانواده‌ای است که دو پسر به نام‌های احسان و امید و دختری به نام مرجان دارد. جریان این قصه برای امید مشکلاتی رخ می‌دهد که اعضای خانواده در حل مشکلاتش یاری‌اش خواهندکرد.

ثریا قاسمی، کمند امیرسلیمانی، عبدالرضا اکبری، متین ستوده و سپیده کاشانی در این مجموعه حضور دارند.

همچنین، پخش مجموعه «بال‌های خیس» به‌کارگردانی عباس رنجبر از پنجشنبه۲۴ اسفند آغاز می‌گردد.

در «بال‌های خیس» دو داستان به موازات هم روایت می‌شود؛ داستان اول آن حول محور پزشک حاذقی به نام مجید پرتو شکل می‌گیرد که با تشکیل تیمی جوان در زمینه تولید داروی ضدسرطان، پژوهش گسترده‌ای انجام داده است و داستان دوم درباره جوانی است که در اردوی دانشجویی در شمال کشور توسط ضاربی ناشناس به پرتگاهی می‌افتد. سقوط محسن در این پرتگاه و نجات او از مرگ، زمینه‌ساز به‌وجودآمدن ماجراهایی می‌شود که پی‌درپی بر سر راهش قرار می‌گیرد.

علی عمرانی، فاطمه گودرزی، حبیب دهقان‌نسب، حسین مهری، صادق هاتفی، کیهان ملکی، جمشید جهانزاده، مهران رجبی، شیوا خسرومهر، محسن افشانی، سودابه بیضایی، بهار نوحیان، مینا نوروزی، زهره حمیدی، اکبر سنگی، روشنک عجمیان، کاظم هژیرآزاد، مالک سراج، علیرضا اولیا، سوگل طهماسبی، سعیده عرب، فرحناز منافی‌ظاهر در «بال‌های خیس» بازی کرده‌اند.

این مجموعه هر روز ساعت ۱۸ روی آنتن می‌رود و بازپخش آن در ساعت‌های۰۲:۰۰ و ۱۰:۰۰ خواهدبود.

«مرز خوشبختی» ساخته حسین سهیلی‌زاده، عنوان مجموعه نوروزی دیگری است که هر روز ساعت ۱۹:۰۰ به‌نمایش گذاشته می‌شود و از ۲۵ اسفند پخش آن آغاز می‌گردد.

بازیگرانی چون پوریا پورسرخ، امیرحسین آرمان، مهدی سلوکی، شهرزاد کمالزاده، سروش جمشیدی، مریم معصومی، جمشید جهانزاده، عباس محبی، مهدی صباغی، فرزانه نشاط‌خواه، رضا یزدانی، جواد زیتونی و عباس محبوب در این مجموعه حضور دارند.

این سریال نوروزی مضمونی طنز و اجتماعی دارد و روایتی است از دغدغه جوانان برای اشتغال، بیکاری و مهاجرت معکوس از شهرهای بزرگ به شهرستان‌ها. بازپخش آن در ۲ نوبت در ساعت‌های ۰۳:۰۰ و ۱۱:۰۰ خواهد بود.

«تعبیر وارونه یک رؤیا»، سریال ساعت ۲۰:۰۰ آی‌فیلم فارسی است که پخش آن از ۲۱ اسفند آغاز شده است.

در این سریال می‌بینید: تعدادی از عوامل فریب‌خورده و جاسوسان خارجی در عملیاتی، یک دانشمند هسته‌ای ایران را به قصد انتقال به باکو برای بهره‌برداری‌های جاسوسی و تبلیغاتی می‌ربایند؛ اما به‌دلیل مجروح‌شدن این دانشمند، برنامه عملیات تغییر می‌کند و سرانجام با دستگیری و هلاکت جاسوسان، عملیات ناکام می‌ماند. از سویی با تدبیر نیروهای اطلاعاتی کشور، عوامل هدایت عملیات نیز فریب می‌خورند و

امیر جعفری، داریوش ارجمند، پانته‌آ بهرام، فرهاد قائمیان، قاسم زارع، الهام کردا، نگار عابدی، صالح میرزاآقایی، شیوا خسرومهر، فرزین صابونی، نیما نادری و ستاره حسینی در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.

بازپخش مجموعه تلویزیونی «تعبیر وارونه یک رؤیا» در ساعت‌های ۰۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ خواهد بود.

سریال ساعت ۲۱:۰۰ این شبکه، همچنان مجموعه طنز «پاورچین» به کارگردانی مهران مدیری خواهد بود.

در ساعت ۲۳:۰۰ نیز از ۲ فروردین، مجموعه «همه خانواده من» با کارگردانی داریوش فرهنگ پخش می‌شود.

این سریال در مکان هایی همچون خانه بروجردی‌ها، خانه طباطبایی‌ها، باغ فین‌کاشان، تیمچه امین‌الدوله بازار کاشان، تپه‌های تاریخی سیلک فیلم برداری شده و داستان دو خانواده کاشانی است که توسط یک وصیت نامه که توسط نیاکانشان تنظیم شده، با هم ارتباط پیدا می‌کنند...

فرهاد آئیش، پرویز فلاحی پور، محمد عمرانی، فریده سپاه‌منصور، ارژنگ امیرفضلی و کاوه خداشناس بازیگران تین مجموعه‌اند.

بازپخش این مجموعه در ساعت‌های ۰۷:۰۰ و ۱۵:۰۰ خواهدبود.

.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: