khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 23
کد خبر: ۵۱۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
با حضور هنرمندان برگزار شد
اولین اکران فیلم سینمایی«آن سوی ابرها» با کارگردانی مجید مجیدی با حضور هنرمندان در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.
به گزارش صبا ،مجید مجیدی کار گردان فیلم پیش از آغاز نمایش این فیلم گفت :فیلم «آن سوی ابرها» محصول سرمایه گذاری مشترک ایران و هند است. برخی از عوامل فیلم چون حسن حسندوست و محمدرضا دلپاک و مهران کاشانی از سینمای ایران ما را در ساخت فیلم همراهی کردند و بیشتر عوامل از سینمای هند بودند و فیلم نیز در هند ساخته شد.

وی ادامه داد : سینمای ایران طی سال های گذشته نشان داده است که ظرفیت های بسیاری دارد و این ظرفیت ها این امکان را دارد که بتواند جهانی تر شود و حضور سینماگران ایرانی در کشورهای دیگر برای فیلمسازی می تواند باعث رونق اقتصادی سینمای ایران شود.

مجیدی با اشاره به اینکه سینما در هند یک صنعت جدی است گفت : هم اکنون در هند سالی حدود  3000ر فیلم ساخته می شود و امروز سینما در هند رشد بسیار عجیبی کرده است، البته در هند سینماگران ایرانی  بسیار شناخته شده  هستند و طرفدار دارند. در هند سینماگران ایرانی از سایر سینماگران سایر کشورها بیشتر شناخته شده هستند

کار گردان فیلم «آن سوی ابرها» ادامه داد : امیدوارم این فیلم بتواند برای سینمای ایران ظرفیت سازی کند و قدمی باشد که بتوانیم اندیشه و نگاه مان  را به آن سوی مرزها ببریم و زمینه ساخت و نمایش و اکران گسترده فیلم های ایرانی را از این طریق فراهم کنیم .

وی ادامه داد : یکی از دغدغه های اصلی من همیشه این بوده است که بتوانیم فیلم های سینمای ایران را اکران جهانی کرده و فراتر از جشنواره ها حرکت کنیم،زیرا سینمای ایران در جشنواره های  جهانی توفیقات زیادی داشته است . امروز فرصتی است که سینمای ایران از جشنواره های  جهانی عبور و به سمت اکران جهانی حرکت کند تا آورده فرهنگی و اقتصادی خوبی داشته باشد

وی همچنین با تشکر از رسانه ها گفت : رسانه ها همیشه از سینمای ایران حمایت می کنند . رسانه های سینمایی را  جدا از سینما نمی دانیم و عضو خانواده سینمای ایران هستند.

فیلم سینمایی«آن سوی ابرها» با کارگردانی مجید مجیدی از هفته آینده در سینماهای سراسر کشور اکران می شود.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: