khabargozarisaba.ir
شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 23
کد خبر: ۵۰۸۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
وزیر ارشاد در گفتگو با «صبا» اعلام کرد:
صالحی: نظر سنجی‌ای که از اهالی رسانه صورت می گیرد، مبانی کار و انتخاب سالن اهالی رسانه برای سی‌وهفتمین جشنواره ملی فیلم فجر قرار می‌گیرد.
سیدعباس صالحی؛ وزیر ارشاد با حضور در پردیس ملت در پاسخ به خبرنگار صبا در مورد اظهار نظر ابراهیم داروغه زاده؛ دبیر جشنواره در مصاحبه دیگری با این رسانه مبنی بر اینکه «اگر ما یک کاخ رسانه ای داشتیم که چند سالن سینمای در حد استاندار در کنارهم داشت خواسته خبرنگاران مبنی بر عدم تفکیک قابل اجرا بود»و اینکه آیا برنامه ای  برای ساخت چنین مجموعه ای در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هست یا خیر گفت:باید دید نظر سنجی که در این دوره راه اندازی شده است چه نتایجی خواهد داشت و نسبت به آن تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.

وی در ادامه افزود:در این دوره نسبت به تفکیک هنرمندان و اهالی رسانه نگاه های مثبت زیادی هم داشته ایم که قبل از نتایج نظر سنجی نمی شود تصمیمی گرفت.نظر سنجی که از اهالی رسانه صورت می گیرد مبانی کار و انتخاب سال دیگر جشنواره فجر است.

صالحی در پاسخ به این سوال که ممکن است سال دیگر هم این تفکیک پابرجا بماند یا خیر توضیح داد:چون هر دو طرف نظرهای مثبت و منفی زیادی داشتند ما نسبت به این نظر سنجی های روزانه و تجمیع آنها مبانی کار سال آینده را پایه گذاری می کنیم .

زهرا دمزآبادی
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: