khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۴۹۵۹۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
برگزیدگان بخش مقاله‌‌نویسی بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
به گزارش صبا، هیات داوران این بخش متشکل از محبوبه اسپیدکار، دکتر حسن دولت‌آبادی و فریبا حبیبی پس از بررسی 69 چکیده مقاله‌ی برتر، سه اثر را برگزیده و سه اثر را شایسته تقدیر دانستند.
بر این اساس فاطمه رنجبر، زهره رهنما و عزیزه ریحانی‌منفرد و مهری فلاح با مقاله‌های «بررسی تطبیقی توجه به مهارت‌های اجتماعی در قصه‌گویی ایرانی و خارجی» ، «کارکردهای روان‌شناختی قصه‌گویی پریان در کودکان با تکیه بر شاهنامه و داستان‌های شارل پرو» و «قصه‌های کودک و نوجوان امکانی موثر برای دست‌یابی به جامعه‌ سالم و متعال بزرگسالی» به تربیت نفرهای اول تا سوم این رقابت شناخته شدند. این شرکت کنندگان به ترتیب از استان‌های فارس، زنجان و البرز در این بخشِ جشنواره شرکت کرده بودند.
همچنین زینب علائیان با مقاله‌ «قصه‌گویی در تربیت کودکان و نوجوانان» از استان اصفهان، یلدا شعبانی و حمید علیپورشیرازی با مقاله‌ «بررسی تحلیلی زبان بدن در روایتگری «بخشی روشن گل افروز» و مطالعه موردی روایت شفاهی اصلی و کَرَم» از خراسان شمالی و آسیه رحمتی با مقاله‌ «قصه‌گویی و تربیت دینی در کودکان و نوجوانان» از استان خوزستان به عنوان تقدیر شدگان این رقابت معرفی شدند.
در دور نخست این مسابقه 182 چکیده مقاله بررسی شده بود.
بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از 2 تا 5 بهمن در تهران برگزار می‌شود. 

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: