khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۴۹۵۹۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
نمایش«آشویتس زنان» با کارگردانی علی صفری در بخش آثار نامتعارف سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به نمایش در خواهد آمد.
به گزارش صبا، نمایش«آشویتس زنان» با نویسندگی و کارگردانی علی صفری و تهیه کنندگی فرهاد برهانی در بخش آثار نامتعارف سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به نمایش در خواهد آمد. 

نمایشنامه«آشویتس زنان»  تا به حال سه بار اجرای عموم را تجربه کرده است. این نمایشنامه دو سال گذشته با کارگردانی رها حاجی زینل در تماشاخانه بازیگاه روی صحنه رفته و پس از آن در شهر رشت با کارگردانی امیر جادوسخن اجرای عموم داشته است. 

این نمایش شهریور ماه امسال با نویسندگی و کارگردانی علی صفری در خانه نمایش دا روی صحنه رفت. 

«آشویتس زنان»  نسبت به اجرای عموم  تغییرات زیادی  داشته و سه بازیگر اصلی زن اثر تغییر کرده اند. مژگان رادفر، رها حاجی زینل و ساناز روشنی  بازیگرانی هستند که در اجرای جشنواره روی صحنه خواهند رفت. 

امیر شمس بازیگر نقش هانس زیمر تنها عضو گروه بازیگران این نمایش است که بعد از اجرای عموم به همکاری خود با گروه ادامه می‌دهد. شمس امسال به عنوان پرکارترین بازیگر تئاتر ایران شناخته شده و سه نمایش مجلس مختلف خوانی، هجوم و آشویتس زنان را در جشنواره تئاتر فجر دارد. 

گروه موسیقی سایرنس متشکل از سیاوش همزه، پروشات مشایخی، اشکان حشمتی، عارف احمدزاده و آذین الهی با سرپرستی و هدایت رها حاجی زینل اجرای موسیقی اثر را به صورت زنده بر عهده دارند. 

سایر عوامل اجرایی نمایش آشویتس زنان به شرح زیر است: مدیر صحنه: طا‌ها فرد، مدیر اجرایی: علیرضا (نیما) قربان زاده، دستیار کارگردان: حنا نژادنیا، طراح لباس: فرشته کاظمی ها، طراح گریم: رها حاجی زینل و طراح گرافیک: امین قنبری.

«آشویتس زنان»  چهارم بهمن ماه در دو سانس ساعت ۱۸ و ۲۰ در خانه نمایش دا روی صحنه خواهد رفت.
 علاقه مندان می‌توانند برای خرید بلیت به سایت ایران نمایش مراجعه کنند. 
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: