khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۴۹۵۶۹
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
«تِراس» نوشته ژان کلود کری یر و با کارگردانی بهروز عبادی تا 29 دی ماه روی صحنه است.
به گزارش صبا، درام اجتماعی «تِراس» نوشته ژان کلود کری یر نویسنده فرانسوی با ترجمه اصغر نوری و کارگردانی بهروز عبادی از 11 تا 29 دی ماه در تماشاخانه ماهِ حوزه هنری ساعت 17:45 به مدت 75 دقیقه به صحنه می رود.
بازیگران این نمایش عبارتند از: مجید شناور، محمودرضا سلیمانی، فرشید حاجیان، علیرضا اسفندیاری، نسا توافق، غزاله قفلی و نازنین حبیبی.
سبک این نمایش خانوادگی- اجتماعی است.
«تراس» قصه جدایی یک زوج جوان امروزی است. کری ‌یر در این نمایشنامه به مضمونی جهان شمول و معاصر می‌پردازد. عدم امکان تفاهم واقعی بین انسان‌ها؛ اینکه هیچ کس درست نمی‌داند دنبال چیست و همه در حال فرار از وضعیتی شکست خورده و رسیدن به وضعیتی تازه‌اند، بی‌آنکه بدانند در این وضعیت تازه چه باید بکنند.
 قصه نمایش« تِراس» درباره زنی است که قصد دارد همسرش را ترک کند و قبل از رفتن، خانه را برای فروش گذاشته است. مشتریانی که وارد می شوند هرکدام درگیر مسائل و داستانی می شوند...
از دیگر عوامل این نمایش می توان به: مشاور کارگردان محمودرضا سلیمانی، طراح پوستر و لباس نازنین حبیبی، طراح گریم غزاله قفلی، انتخاب موسیقی و طراح دکور بهروز عبادی، مدیر صحنه فرهاد دهقان فارسی، منشی صحنه پدیده حروفچین، عکاس امیر امینی نیا، تیزر علی اولیا و عرفان احتشامی، ساخت دکور فرهاد دهقان فارسی و امیر امینی نیا، اجرای نور و صدا فرهاد دهقان فارسی، امور تبلیغات محمودرضا سلیمانی، فرشید حاجیان و علیرضا اسفندیاری اشاره کرد.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: