khabargozarisaba.ir
سه‌شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 18
کد خبر: ۴۹۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
جمال شورجه درباره مجموعه «حضرت موسی» گفت:
هر تفکر سیاسی و اجتماعی و هر طبقه اقتصادی که داریم پرچم کشورمان برای مان مقدس و عزیز است.
جمال شورجه کارگردان سریال «حضرت موسی» درباره روند تولید این مجموعه به صبا گفت: مشغول تدارکات مرحله پیش تولید این سریال هستیم. امیدوارم  سازمان صداو سیما هرچه زودتر مشکلات مالی این پروژه را رفع کند تا بتوانیم هرچه زودتر این سریال را کلید بزنیم. نگارش این سریال به پایان رسیده است.
وی ادامه داد: هنوز کار دکور این مجموعه انجام نشده است. گروه دکور این سریال در تلاش هستند تا بخش عمده این کار در شهرک سینمایی و سوله ای که برای برخی دکور های این مجموعه اجاره می کنیم تصویربرداری شود.البته  به خاطر ضبط برخی لوکیشن ها مانند صحنه دریا، بیابان و کوه طور باید به شهر های مختلف سفر کنیم.
کارگردان فیلم «سی و سه روز» درباره اعتراضات اخیر در ایران و آتش زدن پرچم کشور توسط برخی افراد توضیح داد: پرچم هرکشور برای مردمش مقدس است. کشور ماهم از این قاعده مستثنی نیست هر تفکر سیاسی و اجتماعی و هر طبقه اقتصادی که داریم پرچم کشورمان برای مان مقدس و عزیز است.
وی افزود: زمانی که تصاویر آتش زدن پرچم را توسط عده ای که باید صف شان را از معترضان وضع اقتصادی مملکت جدا کرد ، مانند بسیاری از مردم ناراحت شدم .مردم از همان روز های اول این جریان حساب خودشان را از این افراد جدا کردند. اینها نفوذی هایی بودند از جانب دشمنان این مرزو بوم که می خواستند ایران را به آشوب بکشانند. مردم ایران هم آگاه عمل کردند و نگذاشتند نقشه شان را عملی کنند.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: