khabargozarisaba.ir
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 15
کد خبر: ۴۹۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
بهنام تشکر:
فکر می کنم قضیه اعتراضات تمام شده و از این بابت هم خوشحالم. خیلی هم خودمان به این ماجرا دامن نزنیم.
بهنام تشکر این روزها در نمایش «عاقبت عشاق سینه چاک» نوشته نیل سایمون و کارگردانی بهرام تشکر نقش آفرینی می کند.
«عاقبت عشاق سینه چاک» از 21 آذر تا 27 دی ماه ساعت 21 در سالن یکِ تماشاخانه پالیز به صحنه می رود. بیتا معیریان، سوگل خلیق و سهیلا گلستانی، دیگر بازیگران این نمایش هستند.
به بهانه نقش آفرینی بهنام تشکر در نمایش «عاقبت عشاق سینه چاک» با او گفت و گویی داشته ایم که می خوانید:
تشکر درباره موضوع نمایش «عاقبت عشاق سینه چاک» و کاراکتری که ایفا می کند، به صبا، گفت: «عاقبت عشاق سینه چاک» نوشته نیل سایمون و با کارگردانی بهرام تشکر است. نقدی اجتماعی راجع به فضایی است که در آن زمان آمریکا بوده. روایت از هم پاشیدگی خانواده ها و مشکلاتی است که درون فضای خانوادگی وجود دارد و در نهایت اینکه چطور می شود با وجود همه این مشکلات باز هم به آغوش خانواده بازگشت. این نمایش کمدی است.
بارنی کشمن مردی 41 ساله است که قصد دارد برای اولین بار بعد از 21 سال زندگی مشترک، رابطه با زنی دیگر غیر از همسرش را تجربه کند. سه تجربه متفاوت در سه پرده مجزا را روایت می کند. من کاراکتر مردی خانواده دار را بازی می کنم که برای اولین بار فکر خیانت به سرش می زند. این کاراکتر نانجیب نیست و در نهایت هم فقط فکر خیانت به ذهنش خطور می کند و هیچ کاری نمی کند.
او درباره استقبال تماشاگران از این نمایش توضیح داد: خوشبختانه استقبال از اولین روز اجرا خوب بوده است. با وجود قطع تلگرام و اینستاگرام که برنامه های تبلیغاتی هستند، تماشاگران خودمان را داشتیم. حتی تماشاگرانی داشتیم که دوبار نمایش را دیدند. سعی کردیم اجرای درستی از این نمایشنامه خوب داشته باشیم.
تشکر در پایان درباره کسانی که در اعتراضات اخیر در کشور پرچم ایران را آتش زدند، گفت: فکر می کنم این قضیه اعتراضات تمام شده و از این بابت هم خوشحالم. خیلی هم خودمان به این ماجرا دامن نزنیم.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: