khabargozarisaba.ir
سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 21
کد خبر: ۴۹۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
محسن حموله رییس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی خبر داد:
رییس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی از مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه سومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی «جایزه فیروزه» خبر داد.
به گزارش صبا،محسن حموله با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه شامل بخش‌های مختلفی از قبیل اسباب‌بازی، کتاب اسباب‌بازی، نوشت‌افزار و هدایای فرهنگی است که شورای نظارت با برپایی غرفه‌ای در بخش اسباب‌بازی منتخبی از اسباب‌بازی‌های ثبت‌ شده و مجوز تولید گرفته از ابتدای سال 94 تا پایان شهریور 96 را به نمایش گذاشته است.
وی یادآور شد: 13 دی و همزمان با اولین روز برپایی این نمایشگاه از سوی این شورا یک نشست تخصصی با عنوان «چالش‌های صنعت اسباب‌بازی» از ساعت 14 تا 17 و یک کارگاه آموزشی با عنوان «بازارپردازی در صنعت اسباب‌بازی» را نیز از ساعت‌ 17 و30 دقیقه تا20 برپا می‌کند. 
حموله افزود: در بخش داوری آثار نیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 60 اثر به دبیرخانه جایزه فیروزه ارسال کرده تا مورد داوری قرار گیرد.
رییس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی با اشاره به اینکه نمایشگاه سومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی «جایزه فیروزه» از 13 تا 17 دی 96 در بوستان گفت‌وگوی تهران برپا می‌شود، خاطرنشان کرد: به منظور حمایت از تولید داخلی، این شورا نیز جوایزی را برای برگزیدگان این نمایشگاه در نظر گرفته است.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: