khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۰۵ تير ۱۳۹۸ - 2019 June 26
کد خبر: ۴۸۳۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
«سوء تفاهم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی در شهر تهران در حال فیلمبرداری است و پیش بینی می شود تا روزهای انتهایی آذر ماه، ضبط آن به طول بیانجامد.

به گزارش صبا، «سوء تفاهم» که سه هفته ای است با حضور مریلا زارعی، پژمان جمشیدی، هانیه توسلی، کامبیز دیرباز و اکبر عبدی در شهر تهران در حال فیلمبرداری است پیش بینی می شود تا روزهای انتهایی آذر ماه، ضبط آن به طول بیانجامد.

احمدرضا معتمدی که اصرار دارد اطلاعات زیادی از فیلم جدیدش منتشر نشود تنها به توضیح اجمالی از داستان «سوء تفاهم» بسنده می کند و می گوید: قصه فیلم سوء تفاهم ماجرای یک گروگان گیری است که همه چیز در متن واقعیت پیش می رود اما با گذشت زمان این شبهه پیش می آید که این حادثه بیشتر شبیه یک «سوء تفاهم» یا توهم است. و اما در متن توهم هنوز عناصری از واقعیت به چشم می آید. همزمان با گسترش این ابهام، ماجرای گروگان گیری نیز به

مریلا زارعی، هانیه توسلی، اکبر عبدی، کامبیز دیرباز، پژمان جمشیدی بازیگران اصلی «سوء تفاهم» هستند و بازیگران دیگری نیز در ادامه به این فیلم اضافه خواهند شد.

تهیه کنندگی جدیدترین فیلم احمدرضا معتمدی را جلیل شعبانی بر عهده دارد و تلاش گروه بر این است که فیلم را به جشنواره ملی فیلم فجر امسال برسانند.

سایر عواملی که در این پروژه با معتمدی و شعبانی همکاری می کنند به ترتیب عبارتند از: مدیر فیلمبرداری پیمان شادمانفر، طراح صحنه کیوان مقدم، طراح چهره پردازی مهرداد میرکیانی، صدابردار مهران ملکوتی، طراح لباس سارا سمیعی، تدوین نازنین مفخم، صداگذاری و میکس پرویز آبنار، مدیر تولید پیمان جعفری، دستیار و برنامه ریز حسین فلاح، عکاس نادر فوقانی، دستیار تولید سهراب دادگستر، مدیر تدارکات عطاالله مقدسی، فیلمبردار پشت صحنه محمود نجفی و مشاور رسانه ای علی سعد.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: