khabargozarisaba.ir
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 14
کد خبر: ۴۷۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
حمید شاه آبادی در اختتامیه جشنواره «مردم و ایران»:
اختتامیه جشنواره« مردم و رادیو» با حضور حمید شاه آبادی معاون صدا و بهنام احمد پور مدیر رادیو ایران برگزار شد.
به گزارش صبا، عصر روز دوشنبه ۱۳آذر ماه با حضور حمید شاه آبادی معاون صدا و بهنام احمدپور مدیر رادیو ایران در حوزه هنری تهران برگزار شد.
حمید شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران در این مراسم گفت: یک بار دیگر باید رادیو رسالت خودش را تعریف کند. این رسانه دیگر جایگاه گذشته را ندارد . رادیو این روزها با انواع رسانه ها مبارزه می کند. در دوره جدید معاونت صدا چشم اندازی جدید را از سر گرفته ایم. برای تحقق اهداف این چشم انداز به کمک نیروهای جوان و تازه نفس نیازمندیم،در واقع قرار است یک گام به جلو حرکت کنیم.
بهنام احمد پور مدیر رادیو ایران نیز در ادامه این مراسم گفت:این جشنواره حاصل چندین تجربه رسانه ای تیم برگزار کننده است .اگر بخواهم بحث تعامل مردم با رادیو را بیان کنیم باید برگردیم به مدت ها قبل ،زمانی که مردم با نامه باهم درارتباط بودند . با آمدن تلفن همراه  مخاطبان رادیو بیشترشد. زمانی که اینترنت هاشکل گرفت نیز مخاطبان رادیو افزایش یافت . اگر امروز به این مرحله رسیده ایم  ،به خاطر توجه مردم به رادیوست . خوشبختانه در اولین دوره رسانه ای این جشنواره صدها اثر قابل پخش به دست مان رسید . اکثر کسانی که در جشنواره «ایران من » حضور داشتند ، سال های قبل در جشنواره «جوانه» نیز شرکت کرده بودند. پبش رفت چشمگیر را می شد در آثار این افراد دید.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: