khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 17
کد خبر: ۴۷۱۳۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
بیش از 50 درصد ازفیلمبرداری فیلم سینمایی«تا 10 بشمار»به تهیه کنندگی فرید ولی زاده و کارگردانی سعادت بستام به اتمام رسید.
به گزارش صبا فیلمبرداری این فیلم درخیابان های تهران وبوستان نهج البلاغه ادامه دارد. بازی الناز باطنی در نقش «دنیا»  و مانیا بابایی در نقش «غزل» در این فیلم به پایان رسید و کماکان منوچهر زنده دل و غزاله نظر جلوی دوربین هستند.

تمام این فیلم در روز و در لوکیشن های خارجی و خیابانی شهرک غرب وبوستان نهج البلاغه فیلمبرداری می شود.
فرید ولی زاده در مقام تهیه کننده این فیلم اعلام کرد به علت کوتاه شدن روز، تایم کوتاهی برای تصویر برداری داریم و متاسفانه تغییر فصل باعث کندی روند فیلمبرداری شده، اما به هر حال تلاش شده سکانس های مفیدی گرفته شود.

 همچنین وی علت این تاخیر را بی توجهی برخی از مدیران وزارت بهداشت با توجه به نامه نگاری های بسیارخواند، بنابراین در این خصوص گفت: در سال گذشته 22 هزار نسخه از لوح فشرده فیلم «تنهاتر از من» بطور رایگان در اختیار زیر مجموعه های این وزارت قرارگرفت و در اتوبوس های ایدز در میان مردم پخش گردید درعوض این وزارت نه تنها قدمی در ساخت فیلم« تا ده بشمار » برنداشت بلکه حاضرنشد برای یک وعده غذایی به این پروژه کمکی نمایند و تنها با پاسکاری به سایر مدیران بخش های مختلف این مورد را از سر خود باز کرد که واقعا جای تاسف دارد.

 ولی زاده اضافه کرد:ضمن اینکه فیلم در راستای تحکیم خانواده و ارتقاء سطح آگاهی سلامت وتقبیح گردید. درعوض این وزارت نه تنها قدمی در ساخت فیلم« تا ده بشمار» برنداشت بلکه حاضرنشد برای یک وعده غذایی به این پروژه کمکی نمایند و تنها با پاس کاری به سایر مدیران بخش های مختلف این مورد را از سر خود باز کرد که واقعا جای تاسف دارد.


فیلمنامه "تا 10 بشمار" با نگاهی روانشناسانه به تحکیم زندگی در ژانر اجتماعی خانوادگی ساخته می شود، قصه فیلم روایتگر چند ساعت از زندگی زوجی است که وارد ماراتنی با استراحت 10 شماره می شوند.

این فیلم صرفا برای نمایش در گروه هنر و تجربه ، جشنواره های داخلی و خارجی در مرحله تولید قرار گرفته است.
این فیلم اولین تجربه بلند سعادت بستام در مقام کارگردانی است.تدوین این فیلم همزمان توسط سعادت بستام در حال انجام است.

بازیگران این فیلم عبارتند از: منوچهر زنده دل ،غزاله نظر، ،الناز باطنی،مانیا بابایی،بهرام حسینی،امیر نظر، میلاد اکبری، آرش یزدان و...

سایر عوامل عبارتند از:
نویسنده:کیانوش اسلامی،مدیر تصویر برداری:حسین قلی پور، مدیرصدابردار:مسعود حمیدیان،طراح صحنه ولباس:قاسم مربی ، برنامه ریز و دستیار کارگردان:مصطفی کلاته،عکاس :احمد سیفی پور، چهره پرداز: امیر صفا دل ،منشی صحنه :یاسمین پدری،،مدیرتولید :امیر حسام حیدرپور، مدیر تدارکات:مرتضی نژادقربان، مدیر تیم بدلکاران: آرش یزدانی ،دستیاردوم کارگردان:مهدی حبیبی فر، دستیارسوم کارگردان:مجتبی هلیلی، دستیارصدا: معین شریفی ،مجری گریم بانوان :فائزه خباز، دستیاران تصویر:مهدی میرمحمدی،سلام محمدی،امین یاوری ، دستیاران صحنه ولباس:فرحناز زارع زاده،راشا مرادی،.بدلکاران:آرش یزدان.سینا مافی.یوسف امینیان پاک. روابط عمومی فوژان : سعید گلزار،انتخاب بازیگرو تهیه کننده: فرید ولی زاده، کارگردان:سعادت بستام، مجری طرح :موسسه فوژان فیلم.ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: