khabargozarisaba.ir
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۴۶۸۰۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
هیات انتخاب و داوری جشنواره عکس و کارتون «خودرو نما» معرفی شدند.
به گزارش صبا، در رشته عکس مسعود زنده روح کرمانی، مجتبی آقایی و جاوید نیکپور و در رشته کارتون کامبیز درم بخش، مسعود شجاعی طباطبایی و بهرام عظیمی انتخاب و داوری آثار این جشنواره را بر عهده دارند.
هفته نامه خودرو امروز جشنواره خودرو نما را در دو شاخه عکس و کارتون برگزار می کند و علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا صبح نهم دی ماه امسال آثار خود را به سایت جشنواره به نشانی  www.carsfestival.com ارسال کنند.
رشته عکس در دو بخش حرفه ای و مردمی است که در بخش حرفه ای کلیه عکاسان و علاقه مندان می توانند آثار خود را بر اساس موضوعات فراخوان، به صورت تک عکس و همچنین مجموعه ارسال کنند. در بخش مردمی رشته عکس شرکت کنندگان فقط مي توانند 5 تك عكس را مطابق با قوانين فراخوان ارسال کنند.
در رشته کارتون كليه هنرمندان كارتونیست و علاقه مندان، مطابق با موضوعات فراخوان مي توانند حداکثر پنج اثر را به صورت ديجيتال برای جشنواره ارسال کنند.
هنرمندان و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره عکس و کارتون خودرونما می توانند به دبیرخانه جشنواره به نشانی خيابان ولي عصر، بالاتر از توانير، پلاك 2351 و سایت جشنواره به  نشانیwww.carsfestival.com  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های 88877081- 86085493 تماس بگیرند.
دبیر جشنواره خودرو نما فریبا اباذری و مدیر اجرایی جشنواره اعظم صباغ است.
جشنواره خودرونما در رشته های عکس و کارتون بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: