khabargozarisaba.ir
سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۴۴۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
برنامه تلویزیونی «ایران مهر» با محوریت سبک زندگی اسلامی – ایرانی، طی نیمه دوم امسال ، هر هفته از یکی از شهرهای ایران روی آنتن شبکه «شما» می‌رود.
به گزارش صبا، ارتباط با مردم و حضور مخاطبان در این برنامه از ملزومات و ارکان اصلی آن به شمار می‌رود. همچنین معرفی روستاها و شهرها، معرفی پدیده‌های استانی، توجه به تیم‌های ورزشی، معرفی هنرهای دستی، به تصویر کشیدن محیط زیست و مناطق بکر گردشگری، معرفی سوغات استان، معرفی تولیدات ملی و گزارشی از پتانسیل های اقتصادی استانی، بررسی مشکلات استانی در قالب ارتباط با مردم و حل آن به واسطه رسانه، حضور چهره‌های ملی اعم از ورزشکاران، سیاستمداران، شخصیت‌های علمی و فرهنگی ، آشپزی و معرفی غذاهای محلی، گزارش مردمی در مکان‌های عمومی مانند پارک‌ها و بازارها با سوال‌های ساده و نمایش زندگی روزمره مردم، از آیتم‌ها و محورهای مهم این برنامه است.

«ایران مهر» هر روز ساعت ۱۰ تا ۱۱:۱۵ به مدت ۷۵ دقیقه بر روی آنتن می رود و هر مرکز که در هفته اختصاصی خود به برنامه‌سازی می‌پردازد، می‌تواند از پتانسیل مراکز دیگر در مناسبت‌های مختلف استفاده کرده و آنها را در ارائه این برنامه شریک کند.

جدول برنامه «ایران مهر» تا پایان ماه صفر تهیه شده و استان‌هایی که برای این منظور مشخص شده‌اند در این جدول گنجانده شده‌اند.

بر این اساس هفته اول یعنی از 15 تا 20 مهرماه به استان گیلان اختصاص داده شده است؛ 22 تا 27 مهرماه، خراسان رضوی «ایران مهر» را میزبانی می‌کند و در هفته سوم یعنی از 29 مهر تا چهارم آبان ماه، شاهد تلاش صدا و سیمای مرکز کرمان برای اجرای برنامه خواهیم بود.

هفته‌های چهارم و پنجم هم در اختیار استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و فارس قرار گرفته که شامل دو بازه زمانی 6 تا 11 و 13 تا 19 آبان‌ماه خواهد بود.

در روزهای 20 تا 25 و نیز 27 آبان تا دوم آذرماه یعنی هفته‌های ششم و هفتم نیز استان‌های قزوین و همدان، مسئولیت اجرای «ایران مهر» را بر عهده می‌گیرند.
ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: