khabargozarisaba.ir
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 25
کد خبر: ۴۴۰۱۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
حسین تبریزی:
ویژگی های بارز این فیلم باعث شد کارگردانی آن را به عهده بگیرم.
حسین تبریزی کارگردان فیلم «زخم باز»که به «مسئله مهین،مشکل ملیحه»تغییر نام داده است در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم به صبا گفت:کارهای پایانی این فیلم انجام شده است و برای جشنواره فجر آماده شده است.
وی در ادامه افزود:صداگذاری فیلم توسط احسان افشاریان و موسیقی آن توسط مهدی گورنگی به پایان رسیده است.
او در خصوص بازخورد احتمالی فیلم پس از اکران توسط مخاطبان توضیح  داد:خودم در کل از فیلم راضی هستم.فیلمی متفاوت که برایم جذاب است.روایتی متفاوت با داستانی جذاب.
تبریزی در ارتباط با این موضوع که چه چیز در فیلمنامه وجود داشت که کارگردانی آن را برعهده گرفتید اضافه کرد:این کار نوشته سمیه حصاری و رسول کیاپاشا است که در ۲ استان تهران و هرمزگان و سه شهر بندری میناب، کنگ و بندرعباس فیلمبرداری شده است. از ویژگی های بارز این کار که باعث شد کارگردانی آن را به عهده بگیرم،تقابل سنت و مدرنیته بود و وجود موضوع اجتماعی که به قربانیان تعصبات کور می پردازد باعث جذابیت هرچه بیشتر این داستان شده بود.
در این فیلم گیلدا ویشکی به‌عنوان چهره جدید سینمای ایران در نقش اصلی این فیلم معرفی می‌شود. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به پندار اکبری، مهری آل‌آقا، علیرضا استادی، بی‌تا عالمی، سما راد، اشکان قاسمی، عبدالرضا سهرابی، امین چنارانی، پژواک ایمانی اشاره کرد.
در سکانس‌های پایانی این فیلم، محمود پاک‌نیت، مجید مشیری و مهوش صبرکن به ایفای نقش پرداختند.
این فیلم روایت دختر جوانی است که برخلاف جریان تعصبات سنتی و کور خانوادگی حرکت می‌کند.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: