khabargozarisaba.ir
سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 21
کد خبر: ۴۱۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
نامزدهای دریافت جوایز ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر اعلام شدند.
به گزارش صبا، اعضای هیات داوران بخش‌های مختلف این رویداد سینمایی، نامزدهای دریافت جوایز را به شرح زیر اعلام کردند:

* فیلم‌های پویانمایی کوتاه و نیمه بلند

 - در بخش بهترین جان‌بخشی

حسین ملایمی، آزاد معروفی و امیرسعید الوندی برای فیلم پویانمایی بدو رستم بدو / سارا آیت الهی، لاله ضیایی و سیامک تکلو، حجت عزم‌پور برای فیلم داش آکل / سیاوش خدایی برای فیلم صفحه خالی / رسول شیری برای فیلم صفر و یک

- در بخش بهترین کارگردانی

حسین ملایمی برای کارگردانی فیلم بدو رستم بدو / مهدی خرمیان برای کارگردانی فیلم سوزن بان / فرنوش عابدی برای کارگردانی فیلم پیشخدمت / اصغر صفار و عباس جلالی یکتا برای کارگردانی فیلم هزار افسان

- در بخش بهترین فیلم برای تهیه کننده

حسین ملایمی برای تهیه کنندگی فیلم بدو رستم بدو / امیرهوشنگ معین برای تهیه کنندگی فیلم درخت پرتقالی / مازیار محمدی نژاد و شرکت زاگرس فیلم برای تهیه کنندگی فیلم شاهنامک

* فیلمهای کوتاه و نیمه بلند داستانی

- در بخش بهترین فیلمنامه

درناز حاجیها و مرتضی فرشباف برای فیلمنامه فیلم مرضیه / سالم صلواتی برای فیلمنامه فیلم آیینه‌های پریده رنگ / حسین امیری، پدرام پورامیری و محمد داودی برای فیلمنامه فیلم نسبت خونی / آرمان خوانساریان برای فیلمنامه فیلم های سبز کله غازی و قرص برنج / سهند کبیری و محمد نجاریان داریان برای فیلمنامه فیلم عوارض خروج / اکرم صادقی برای فیلمنامه فیلم سلام

- در بخش بهترین دستاورد فنی یا هنری

میلاد و سجاده ستوده‌نیا و مرتضی هدایی برای فیلم بیماری / سینا کرمانی‌زاده برای تصویربرداری فیلم عوارض خروج / آرمان فیاض برای تصیویربرداری فیلم تاسیان

- در بخش بهترین کارگردانی

سالم صلواتی برای کارگردانی فیلم آیینه‌های پریده رنگ / درناز حاجیها برای کارگردانی فیلم مرضیه / امید شمس برای کارگردانی فیلم شب تولد / علیرضا قاسمی برای کارگردانی فیلم وقت ناهار / حسین امیری و پدرام پورامیری برای کارگردانی فیلم نسبت خونی / کریم امینی برای کارگردانی فیلم چلیپا

- در بخش بهترین فیلم برای تهیه‌کننده

مستانه مهاجر برای تهیه کنندگی فیلم مرضیه / سالم صلواتی برای تهیه کنندگی فیلم  آیینه‌های پریده رنگ / آرمان خوانساریان برای تهیه‌کنندگی فیلم سبز کله غازی / حلقه فیلمسازان  بی‌کلام برای تهیهکنندگی فیلم وقت ناهار / حسین امیری و پدرام پورامیری برای تهیه‌کنندگی فیلم نسبت خونی

- در بخش بهترین اثر با محوریت تهران‌شناسی و تهران‌نگاری

آرمان خوانساریان برای فیلم سبز کله غازی / عادل تبریزی برای فیلم اول پاییز / درناز حاجیها برای فیلم مرضیه / امیرحسین کرمی برای فیلم قرص برنج / رضا توفیق جو برای فیلم سیاه سرفه

* فیلم‌های مستند

- در بخش بهترین تحقیق یا پژوهش

هادی آفریده برای تحقیق پژوهش فیلم باغ‌های گمشده / محمد جعفری برای تحقیق پژوهش فیلم بنیاد کندی / حامد کلجه‌ای برای تحقیق پژوهش فیلم پناهگاه حامی / فرهاد ورهرام برای تحقیق پژوهش فیلم بی‌شناسنامه‌ها / ابوالفضل سروش مهر برای تحقیق پژوهش فیلم گرند هتل

- در بخش بهترین دستاورد فنی یا هنری

انسیه ملکی برای طراحی و ترکیب صدا در  فیلم مانکن‌های قلعه حسن‌خان / مهدی جبین‌شناس برای تدوین فیلم متهمین دایره بیستم / رضا تیموری برای تصویربرداری فیلم مانکن‌های قلعه حسن‌خان

- در بخش بهترین کارگردانی مستند کوتاه و نیمه بلند

سام کلانتری برای کارگردانی فیلم مانکن‌های قلعه حسن‌خان / مهدی بوستانی شهربابکی برای کارگردانی فیلم بلانسبت شما / وحید فرجی برای کارگردانی فیلم غزال ایرانی / حامد کلجه‌ای برای کارگردانی فیلم پناهگاه حامی

- در بخش بهترین کارگردانی مستند بلند

محسن استادعلی برای کارگردانی فیلم زنانگی / محمد کارت برای کارگردانی فیلم آوانتاژ / حسام اسلامی برای کارگردانی فیلم متهمین دایره بیستم

- در بخش بهترین فیلم برای تهیه‌کننده

سام کلانتری برای تهیه‌کنندگی فیلم مانکن‌های قلعه حسن‌خان / مجتبی میرتهماسب برای تهیه‌کنندگی فیلم مادر زمین / حسام اسلامی برای تهیه‌کنندگی فیلم متهمین دایره بیستم / محسن استادعلی برای تهیه‌کنندگی فیلم زنانگی / محمدکارت و آبان عسکری برای تهیه‌کنندگی فیلم آوانتاژ

- در بخش بهترین اثر با محوریت تهران‌شناسی و تهران‌نگاری

هادی آفریده برای فیلم باغ‌های گمشده / میلاد طاهری نوری برای فیلم محله / شهرام میراب‌اقدم برای فیلم آرامستان / امیرهادی ملک اسماعیلی برای فیلم ط ب ت

 * بخش فیلمهای ویدیویی

- در بخش بهترین فیلمنامه

تمنا رستگار، حمید رسولپور هدایتی، یاسر طالبی برای فیلمنامه فیلم فرزندان / سیدروح اله حجازی برای فیلمنامه فیلم سپید به رنگ مروارید / امیر عبدی و مجید اسماعیلی پارسا برای فیلمنامه فیلم اجباری / سهیل امیر شریفی برای فیلمنامه فیلم یونس

- در بخش بهترین دستاورد فنی یا هنری

ویکتوریا لوشنیکووا برای ایفای نقش لئو در فیلم فرزندان / محمودرضا مافی برای تصویربرداری فیلم جاده تباهی / امیر موسوی برای تصویربرداری فیلم سپید به رنگ مروارید / رضا تیموری برای تصویربرداری فیلم صحنه‌هایی از زندگی یک کاراگاه / هاشم مرادی برای تصویربرداری فیلم جاده / مهدی مهاجری برای ایفای نقش یونس در فیلم یونس / کودکان هنرمند، سانیا رمضانی دره چی، راستین عزیزپور و مهدی هاشمی برای ایفای نقش در  فیلم عینک / رضا بازی برون برای ایفای نقش کاراگاه در فیلم جاده تباهی

- در بخش بهترین کارگردانی

یاسر طالبی برای کارگردانی فیلم فرزندان / مجید اسماعیلی پارسا برای کارگردانی فیلم جاده / روح اله حجازی  برای کارگردانی فیلم سپید به رنگ مروارید / رضا آقایی برای کارگردانی فیلم عینک / یاسر طالبی برای  کارگردانی فیلم جاده تباهی

- در بخش بهترین فیلم برای تهیه‌کننده

میترا روحی‌منش برای تهیه کنندگی فیلم فرزندان / روح اله حجازی برای تهیه کنندگی فیلم سپید به رنگ مروارید / میترا روحی‌منش برای تهیه کنندگی فیلم جاده تباهی / علیرضا ابوالقاسمی نژاد برای تهیه کنندگی فیلم یونس


ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: