khabargozarisaba.ir
جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 22
کد خبر: ۴۱۰۶۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
دومین رويداد كارآفريني مد و لباس با عنوان «مد و تک» از 25 الي 27 مرداد ماه 1396 توسط موسسه ایده پردازان خلاق آرتام (صاحب امتیاز خبرگزاری «مد و پوشاک») با حمایت ویژه هتل پنج ستاره اسپیناس پالاس تهران برگزار خواهد شد.
به گزارش صبا، رویداد کارآفرینی «مد و تک» (استارت آپ ویکند مد و تکنولوژی) در ابتدای سال 1393 و با هدف گرد هم آوردن متخصصان، طراحان و ایده پردازان حوزه مد و لباس و تلفیق آن با تکنولوژی های نوین، در مجموعه «مد و پوشاک» و موسسه ایده پردازان خلاق آرتام (مد هنر نوآوری) و با مجوز رسمی از کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، برنامه ریزی شد.
اولین دوره این رویداد در دی ماه سال 1395 و با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در مجتمع تجاری «پالادیوم» تهران برگزار شد که مورد توجه بسیاری از کارشناسان و متخصصان صنعت مد و همچنین رسانه های مطرح کسب و کار دنیا از جمله Forbes  و Lesechos  قرار گرفت.
اين رويداد در دو بخش «آموزشي» و «مسابقه» برگزار مي شود؛ در بخش آموزشي كارگاه طراحي مدل هاي موفق كسب و كار ويژه صنعت مد و پوشاک، ابزارهاي لازم براي مديريت مدل ها و معرفي آن به همكاران و سرمايه گذاران آموزش داده مي شود. در بخش مسابقه ای با الگوبرداري از مدل هاي موفق جهاني در طي سه روز آخر هفته برگزار مي شود و در آن گروه هاي مختلف، زير نظر مربیان برجسته طي 54 ساعت و در يک فضاي واقعي  و نزدیک به كار، روي ايده هاي شان و ارائه مدل مناسب از كسب و كار و ساخت يک نمونه اوليه از آن مي پردازند. همچنين در اين رويداد شركت كنندگان ياد مي گيرند چگونه درست فكر كنند و ايده خود را در جهت درست و عملي شدن، رشد دهند.
از دستاوردهای رویداد «مد و تک» می توان به ایجاد فضای نوآورانه و خلاق در بین طراحان و علاقه مندان مد و پوشاک، کمک به تجاری سازی ایده ها، رشد کارآفرینی و اشتغال در صنعت مد و پوشاک، برقراری ارتباط میان افراد صاحب ایده با کسانی که تمایل به سرمایه گذاری در این حوزه دارند، پرورش ایده های خلاق و بکر، به روز رسانی سیستم خرده فروشی پوشاک و تقویت فروش پوشاک با نشان ایرانی اسلامی نام برد.
رویداد کارآفرینی «مد و تک» در راستای حمایت و معرفی ایده پردازان و خلاقان صنعت مد و پوشاک، حمایت از کسب و کارهای نوپا و استارت آپ های این حوزه و با دعوت از اساتید و مربیان بین المللی بصورت مستمر و در قالب یک برنامه بلند مدت اجرا خواهد شد. امید است که با تجلی اندیشه و نوآوری در این بخش بتواند سهم کوچکی در رشد و شکوفایی صنعت مد ایرانی اسلامی داشته باشد.
دومین رویداد «مد و تک» 25 الی 27 مردادماه و با حضور جمع زیادی از ایده پردازان و افراد خلاق، متخصصان کسب و کار، مربیان، تسهیل گر و مهمانان خارجی و مدیران و صاحب نظران صنعت مد و پوشاک کشور و در سالن «گراند هال» هتل پنج ستاره اسپیناس پالاس تهران برگزار خواهد شد.
در این دوره خانم ها مهدیان و آقایی و همچنین آقایان غیابی، ختک، خطیبی، خدایی، عباسی، بهمنی، حسینی زاده، داودی، مغانچی، انجم شعاع به عنوان مربی در کنار شرکت کنندگان در مدت 3 روز حضور دارند.
علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر از مراحل این رویداد و ثبت نام از سایت  www.modotech.irبازدید کنند.

ارسال به دوستان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: